Bize Ulaşın

Bir alandan suyu etkili bir şekilde çıkarmanız gerektiğinde, köpük veya zemin yer silici aparatlardan daha iyi bir şey yoktur. Bu aletler, büyük miktarda suyu yer giderlerine ve diğer her türlü gidere doğru itmek için son derece kullanışlıdır. Ek olarak, bu yer silecekleri beton, asfalt ve hemen hemen tüm diğer pürüzsüz yüzeyler dahil olmak üzere çeşitli zeminlerde kullanılabilir. Yer silici aparatı, silecek bıçağı için bir köpük malzeme kullanır.

Yersil çekpas, amaçlanan uygulamaya bağlı olarak düz veya kavisli olabilen bir dökme alüminyum sokette bulunur.

Düz yer siliciler büyük hacimli suyu hareket ettirmek için idealdir, kavisli metal silecek bıçakları ise suyu zemin giderlerine yönlendirmek için en uygunudur.

Yersil çekpasların avantajı, nispeten kısa bir sürede geniş zemin alanlarını temizleyebilmeleridir. Yer silme aparatı ne kadar büyük olursa, işi o kadar hızlı tamamlayabilirsiniz. Çeşitli yüzeylerde kullanıma uygun olmaları, çekpasları hastaneler, şantiyeler ve daha birçok alan için de ideal bir seçim yapan şeydir.

Yer kazıma jileti ile iş yerlerinde yüzey temizliğini çok daha kolay ve etkili bir şekilde yapmaya yardımcı olur. Zeminde oluşan lekelerin, zamanla kuruması temizleme işlemini çok daha zorlaştırır. Bu nedenle, yer kazıma jileti kullanmak; temizlik süreçlerinin daha az efor sarf ederek gerçekleşmesine yardımcı olur. Yer temizleme jileti keskin bir araç olduğundan; ürünü bir aparat ile kullanmak gerekir.

Yer kazıma jileti kullanırken aparatsız kullanımı halinde ciddi yaralanmalara yol açabileceğinden önerilmemektedir. Buna ek olarak kullanılmadığı zamanlarda da ambalajında saklanması, olabilecek tüm yaralanmaları önlemek için son derece  önemlidir.

Yer kazıma aparatı yüzeyde oluşan zorlu lekelerden kurtulmanıza yardımcı olan bir üründür.

Yer kazıma aparatı ergonomik bir tasarıma sahiptir. Temizlik yaparken kolaylıkla kavrayabilirsiniz. Ergonomik yapısı sayesinde kullanırken elinizden kaymaz. Zor erişilen ya da yüksekte bulunan yerlere ulaşabilmek için son derece kullanışlıdır.

Kirlerden kolayca kurtulmak ve temizlenen alana zarar vermemek için sert darbelerden kaçınmanız, yumuşak ve hafif bastırarak kullanmanız önerilir.

Cam silme işlemlerinin daha kısa sürede ve daha iyi bir sonuç elde ederek temizlenebilmesi için cam silme aparatları kullanılır. Cam silici çekpas kullanmak camları zarar vermeden çizmeden temizleyebilmek için oldukça kullanışlıdır.