Bize Ulaşın

El streç film, elastik yapısı sayesinde yiyecekleri havayla birlikte uzaklaştırarak uzun süre taze kalmasını ve hijyenik bir ortamda saklanmasını sağlar. El streç film, yüzeyinde biriken statik elektrik sayesinde birçok yüzeye kolayca yapışır.

Streç film grubunun başlıca ürünleri; el streç film, kauçuk lastik, palet sarma streci, koli bandı olarak sınıflandırılabilir.

Endüstriyel kullanıma yönelik streç film grupları, ürün gruplarının veya ambalajların dağılmasını engeller ve nakliyeyi kolaylaştırır.

Bu özelliği ile endüstriyel tip streç filmi ulaşım için ev ve ofis kullanımı için son derece uygundur.

Palet sarma streç şeffaf bir sarma malzemesidir ve hava ile etkileşimlerini ortadan kaldırmak için çeşitli malzemeleri sarmak için kullanılan bir plastik üründür. Elastik özelliği sayesinde sarıldığı ürünleri sıkıca sarar dış etmenlerden korur.

Kauçuk Lastik Bant

Kauçuk, ağaçların öz suyundan elde edilen doğal bir maddedir. Elastiki yapıda olup, uzayıp kısalabilen, belli bir kuvvete kadar dayanıklı esneyip sonrasında eski haline dönen maddelere lastik bant adı verilir. Kauçuk lastik bant , diğer adıyla ambalaj lastiği , isminden de anlaşıldığı üzere ;kauçuğun esnetilmesiyle elde edilmektedir. Kauçuk paket lastiği değişik kauçuk oranlarından elde edilebilmektedir. Kauçuk lastik bant  tarım ve gıda sektörlerinde öncelikli olarak kullanılır; bunun yanısıra tekstil, medikal, ambalaj, ayakkabıcılık ve kırtasiye sektörlerinde de sıkça kullanılmaktadır.

Bu oranlar; yüzde yetmiş ile yüzde yüz arasında değişkenlik gösterebilir. 

Koli Bantı

Koli bandı; paketleme ve nakliyede vazgeçilmez bir sarf malzemesidir. Hangi sektörde çalışırsanız çalışın,hayatın her alnında koli bantlarına mutlaka ihtiyaç duyulur. Koli bantları kullanıldıkları alanda basınca dayanaklı yüzeyler oluşturan ve paketlediğimiz ürünleri dış etkenlerden koruyup ve güvenli şekilde istenilen yere dağılmadan kolaylıkla taşınmasını sağlar.

Baloncuklu köpük, kullanım amacına göre çok farklı avantajlar sağlayan streç film grubu ambalaj ürünlerinden biridir. Baloncuklu köpük, içerisinde hava kabarcıkları bulunan naylon streç film türüdür. Baloncuklu naylon ismiyle de bilinen baloncuklu köpük, nakliye sürecinde ya da kırılacak ürünlerin paketlenmesi ve  kargolanması esnasında kullanılabilmektedir. Dış etmenlerden gelebilecek darbelere karşı koruyucu bir etkiye sahip olan balonlu köpük , son zamanlarda yalıtım amaçlı olarak da kullanılmaya başlanmıştır.