Bize Ulaşın

Kâğıt ürünleri grubunda yer alan fotoselli havlu hastaneler, okullar gibi insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kâğıt sarfiyatını önlemek amaçlı kullanılır. Fotoselli havlu, el temizliğini sağlamak amacıyla kullanılan ev dışı temizlik kâğıdı türüdür. Fotoselli kâğıt havlu duvara monte edilmiş ve sensörle çalışan bir tür dispanser ile kullanılır. İçerisinde bulunan hareketli bıçak bir yapraktan daha fazlasına vermez. 

Fotoselli havlu modelleri kendinden desenli çift katlı ve hijyenik bir kağıt türüdür. Geniş bir havlu olması sebebiyle eller rahatlıkla kurutulabilir. Sensörlü havlulukların üzerinde el değmeden alınabilecek sensörler bulunduğundan hijyenik bir temizlik sağlanır. Fotoselli havlular çift katlı ve emici bir yapıya sahiptir. Bu sayede tek kullanımda kurutma işlemi yapılır ve fazla kağıt kullanılması önlenir.

Sensörlü Havlu Kağıt

Sensörlü havlu kağıtlar genellikle toplu kullanım alanlarında kullanılan sensörlü havlu kağıt cihazları için tercih edilmektedirler. Daha sağlıklı olması ve bulaşıcı hastalıkların önlenmesi için sensörlü havlu kağıt cihazları oldukça pratik ve kullanışlı ürünlerdir. Özellikle pandemi döneminde sensörlü cihazlar daha da öne çıktığı için sensörlü havlu kağıt ihtiyacı artmıştır. 

Her havlu kağıt maalesef ki sensörlü havlu kağıt cihazına uyumlu değildir. Buna bağlı olarak cihazlara bizimde satışını üstlendiğimiz sensörlü havlu kağıt ürünü tercih edilmelidir. Sektördeki en uygun fiyat garantisi ile alışveriş yapabilirsiniz.

Jumbo Tuvalet Kâğıdı

Temizlik kâğıdı da olarak bilinen tuvalet kâğıdı ürünü, insanların kişisel temizlik ihtiyaçlarını gidermek amacı ile kullanılır. Günlük kişisel temizlik açısından tuvalet kâğıdının insan hayatında son derece büyük bir önemi vardır. Dayanıklı ve yüksek kaliteli tuvalet kâğıtları insanların en çok tercih ettikleri kâğıt grubunda yer alır.

Jumbo tuvalet kâğıdı kaliteli ve dayanıklı bir kağıttır. Bu tuvalet kâğıdı hem kaliteli hem de suda kolay eriyen ve gideri tıkamayan bir özelliğe sahiptir. Yumuşak yapısı ile cildi tahriş etmez ve sağlık açısından tamamen güvenlidir. Piyasada satılan ucuz ve kalitesiz tuvalet kâğıtları çok fazla yaprak kullanılmasına sebep verir. Bu da ekonomik yönden kullanıcının bütçesine de zarar vermekte. Ayrıca bu tür tuvalet kağıtları hijyen açısından da sağlığı tehlikeye atar. Ancak firmamızdan kaliteli Jumbo tuvalet kağıtlarını temin edebilirsiniz.

Z Katlama Kâğıt Havlu

Z katlama kâğıt havlu ofis ve işletmelerde pratik bir temizlik sağlama amacı ile kullanılır. Bu kâğıt havlu 1. Sınıf  kaliteli malzeme ile üretilmiştir. Dayanıklı ve üst düzey performans sağlar. Z katlama kâğıt havlu 12'li özel paket seçeneği ile kullanıcıya bütçesel açıdan avantajlı bir alışveriş sağlar. Her bir paket Z katlama kâğıt havlu içerisinde ortalama 200 adet yaprak bulunur. Bu da kullanıcıya ciddi anlamda bir tasarruf sağlar.

Mutfak tuvalet ve lavabo gibi birçok alanda hijyenik bir ortama sahip olmayı sağlayan çok tercih edilen bir kağıt türüdür. Bu kâğıt havlu bir aparat sayesinde kullanılır Bu sayede fazla kâğıt israfı olmaz ve ciddi bir tasarruf sağlanır. Z katlama kağıt havlu türü hayatın her alanında kolay hijyen sağlamak amacıyla insanlar tarafından tercih ediliyor.

Dispenser Peçete 

Dispenser peçete kağıt grubunda yer alan temizlik ve hijyen amaçlı kullanılan bir üründür. Bu peçeteler serviste masa üzerinde özel olarak tasarlanmış bir mekanizma içinde servis peçetesi olarak kullanılır. Bu peçete restoran cafe ve lokanta tarzı işletmelerde vazgeçilmez bir üründür. Ayrıca alışveriş merkezleri havaalanları hastane ve insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde tercih ediliyor. Dispenser peçete türü, farklı tasarımlardan üretilmiş dispanserler içerisinde müşterilerimize sunuluyor.

Seramik metal cam ve diğer farklı malzemelerden üretilmiş olan bu dispanserler estetik açıdan iyi bir intiba bırakır. Bu peçeteler zararlı kimyasallar içermez. Bu nedenle gıda sunum ve servise son derece uygun türdedirler Dekoratif ve işlevsel bir şekilde tabak çatal düzeni için de kullanılır. Bu peçete türleri ucuz maliyetli hijyenik ve pratik olması nedeni ile çok fazla tercih edilir. Dispanser peçeteler işyeri sahiplerinin isteğine uygun olarak farklı boy ve ebatlarda firmamız tarafından üretilmektedir.