Bize Ulaşın

Bağ, bahçe, sera işleri ile uğraşan kişilere bahçıvan denir. Bahçe, park ve sitelerde görevli olan bahçıvanların hizmetleri bahçe işleri ile sınırlı olarak ağaç dikimi, fide dikimi, çiçek dikimi gibi işlerle uğraşır. Yeşil alanların güzelleştirilmesi ve iyileştirilmesi gibi çalışmalarda, hizmet alan bahçıvanların bakım hizmetleri bu hizmetlerle sınırlı olmayıp sera ve bitki örtüsünde de görev almaktadırlar. Bizler de güvenilir bir firma olarak tüm bahçıvan hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

bahçivanlık hizmetleri

Birçok alanda görev alan firmamız yeşil alanların iyileştirilmesi gibi çalışmalarda görev alan ve görevini layıkıyla yerine getiren bu hizmetlerde yeşil alanlarının arttırılması hedeflenir. Hizmet verilen bahçenin özelliğine göre görev alan firmamızın belirli alanlarda ki görevleri yerine getirerek size daha sağlıklı alanlar sunuyor. Böylece yaşadığınız her alanın içinizi açmasını ve daha hijyenik, oksijen dolu ortamlarda hayatınızı sürdürmenizi amaçlıyoruz.

Çünkü park ve bahçelerde sera yetiştirilmez. Belirli alanlarda görev almaları ile birlikte alanların yeşil ve düzenli olmasını sağlayan, bu hizmetleri veren firmamız alanında oldukça profesyoneldir. Hangi bitkinin nerede yetiştiğini, bahçenizin nasıl daha güzel ve yaşanılır hale geleceğini bilen uzman ekibimiz ile dilediğiniz her an hizmet veriyoruz.

Görevimiz Size Yeşil Alanlar Bırakmak

Çalıştığı alanlara göre bitki yetiştiriciliği yapan firmamızın tek amacı sizlere yaşanabilir yeşil alanlar oluşturmak. Park, site ve seralarda görev alan firmamızın belirli alanlarda hizmet vermeleri sizlere de huzur verecektir. Bu hizmeti alacağınız zaman alanında uzman firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Periyodik olarak bitkilerin yetiştirilmesi ve bakımında görev alan firmamız sera eğitiminde de belirli bilgilere sahiptir. Dış mekan ve iç mekân olarak alanların iyileştirilmesi çalışmalarında bitkilerin yeşil kalması ve yetiştirilmesi için görevimizi layığı ile yaparız.

Talebiniz doğrultusunda bahçelerin bakımını düzenli olarak yaparız. Ağaçların sulanma işlemleri, çiçeklerin bakımları, meyvelerin yetiştirilme aşamaları, seraların özel bakıma tabi tutularak işlenmesi görevlerinde firmamız bu hizmeti verir. Bizlerden alacağınız hizmet doğrultusunda bahçeleriniz göz alıcı güzelliğe sahip olacaktır. En iyi şekilde bahçe bakımı hizmeti almak istiyorsanız bizi derhal arayabilirsiniz.

Peyzaj Çalışmalarında Bahçıvanların Görevleri

Yeşil alanların güzelleştirilmesi ve iyileştirilmesi için yapılan uygulamalara peyzaj uygulama hizmeti denir. Yeşil alanların artırılması için birçok çalışmalar yapılır. Çimlendirme ve rulo çim kullanımı ile parkların, sitelerin, futbol sahalarının çimlendirilmesi yapılır. 

Düzenli olarak yapılan bahçıvan hizmetleri ile peyzaj çalışma hizmetleri birbirleri ile orantılıdır. Çünkü peyzaj çalışmalarında görsel olarak alanların güzelleştirilmesi ve yeşillendirilmesi sağlanır.

Firmamız ise bu hizmeti sürekli olarak sürdürmek için görev alırlar. Peyzaj çalışmalarında bahçıvanların görevi verilen bitki bakım, ağaç ve çiçekleri ekmek gibi görevlerle yetinmeyip ortamın yeşillendirilmesi için birçok hizmette görev alırlar. Bahçe ve peyzaj çalışmaları bir arada yürütülmesi bu yüzden çok önemlidir. Bu alanların düzenli olarak bakımı yapılmalıdır.

Düzenli olarak bakımlarının yapılması için teknolojinin vermiş olduğu araç gereçlerden kullanılması şarttır. Otomatik sulama sistemlerinden yararlanarak alanların çimlendirilmesi ve sulanması için bu sistem kullanılır. Bizler de teknolojinin sunduğu avantajları değerlendirerek sizlere hizmet sunuyoruz.

Site Bahçıvanlık Hizmetleri En İyi Şekilde Verilir

Site alanlarının güzelleştirilmesi ve yeşil alanlara dönüştürülmesi için firmamızın görevi oldukça büyüktür. Bu hizmette yer alan elemanlarımız alanları güzelleştirmek ve mekân ve süs bitkileri dikerek sitelerin daha yeşil alanlara sahip olmasını sağlar. 

Mekan bitkileri, çiçek çeşitleri, çam ağaçları ve bazı değişik bitki çeşitleri olmak üzere kendi içerisinde sınıflandırılır. Bu bitkilerin düzenli olarak bakılması, sulanması ve budanması gerektiği için bu hizmette firmamıza büyük görev düşer. Biz de görevimizi layığı ile sürdürüyoruz.

Firmamızın Görev Tanımları ve Önemi

Sera ve bitkilerin sulanması, çimlerin kesilmesi, ağaçların budanması, gerekli tohumların temin edilmesi gibi görevlerde bulunan firmamızın, mekan bitki bakımı hizmetinde da görev aldıklarını bilmenizi isteriz. Böylelikle kentleşme ile birlikte yeşil alanların oluşturulması sağlanır. Günümüzde kentleşme büyük bir sorun olduğu için yeşil alanların azalması ve ağaçların sökülmesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalırız. Bahçıvanlık hizmetleri sayesinde bu alanların bir nevi olsa yeşillendirilmesi ve oksijen salınımı ile ağaçların dikilmesi sağlanır.

Sera hizmetinde de görev alan firmamızın site alanlarında, sera yetiştiriciliği yapmaları mümkün değildir. Çünkü yaşam alanlarının bulunduğu yerde sebze ve meyve yetiştiriciliği yapılması için geniş alanlara sahip olunması gerekir. Kentleşme ile binaların yapılaşması ile birlikte bu imkân zor olduğu için çiçek bakımı, belirli ağaçların bakımı firmamız tarafından yapılır. Bu işlemler sayesinde yeşil alanların daha güzel hale gelmesi ve bazı alanların yeşillendirilmesi hizmeti vermekteyiz.

Bize Ulaşın