Bize Ulaşın

Çeşitli materyaller kullanılarak üretilmekte olan ürünler ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına bağlı olarak farklı gruplarda sınıflandırılarak çeşitlendirilebilmektedir. Kağıt bardak günümüzde sıklıkla kullanılmakta ve kullanım alanı oldukça geniş olan kağıt bardaklar günümüzde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Kraft kağıt kullanılarak üretilmekte olan kağıt bardaklar soğuk ve sıcak içeceklerin tümüne karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Saf selülozdan yararlanılarak üretilmekte olan kağıt bardaklar insan sağlığına zarar verebilecek herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Kağıt bardaklar üzerine baskı yapılabilme özelliği ile bazı firmalarda reklam amacı ile de özel olarak tasarlanarak tercih edilebilmektedir. El değmeden üretilmekte olan kağıt bardak modelleri hijyenik bir yapıya sahiptir. 

Kağıt Bardak Kullanım Alanları

Kağıt bardaklar evlerde, ofislerde, pikniklerde kısacası her alanda kolay bir kullanım özelliği sunmaktadır. Dayanıklı malzemelerden üretilmekte olan kağıt bardaklar içerisine koyulmakta olan maddenin sızdırılmasını engeller ve sert yapısı sayesinde içerisindeki ısıyı dışarıya yansıtmaz. Ancak ısınmayı en az seviyeye düşürmek için karton bardak tutmanıza yardımcı olan ahşap aksesuarlardan destek alabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan kağıt bardaklar bir diğer adı ile karton bardak olarak da bilinmektedir.

Karton Bardaklar

Karton bardaklar günümüzde pek çok kullanım alanında aranan ürünlerdir. Kullan at ürünlerdendirler. Özellikle reklam için de firmaların tercihi ürünlerdir. Sıklıkla tercih edilmekte olan ahşap bardaklar görüntüleri ile ayrı bir hava katmaktadır. Karton bardaklar oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Dayanıklı yapıya sahip olan bardaklarda sıcak sıvı ile temas olması durumunda ürün şişme yapmaz. Karton bardaklar modelleri pek çok renk seçeneği yer almaktadır ve kullanan firmanın renkleri veya sembolünü taşıyabilirler.  Açık ve koyu renkli olmak üzere farklı modeller bulunabilmektedir. Özellikle gündelikte sıklıkla tercih edilmekte olan bardak modelleri şık bir görünüm sunmaktadır.  kullan at ürünler oldukları için bardakların temizlenmesi gerekmez.