Bize Ulaşın

Alışveriş merkezinin kalite algısının temizlik standartlarına bağlı olduğu, her alışveriş merkezi yöneticisi tarafından bilinir. Temizlik, perakende başarısıyla bağlantılıdır. Alışveriş sektöründe imaj büyük önem taşır. Müşteri kazanma için pazarlama ve fiyatlandırma stratejileri ne kadar önemliyse, temizlik de kârı ve satışı artırmak için o kadar önemlidir. 

Tüketiciler içgüdüsel olarak iyi organize edilmiş ve temiz bir ortama ilgi duyarlar ve bakımlı bir mağazadan alışveriş yapma olasılıkları daha yüksektir. Kirli veya dağınık alışveriş alanları müşterilerin gezinme süresini kısaltabilir. Rutin temizlik ve bakım, müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sürdürmede kilit bir faktördür. 

avm temizliği

Piran Group firmamız temizlik konusunda alışveriş merkezleri, alışveriş merkezlerinin yemek alanları ve koridor, teras, tuvalet gibi ortak kullanım alanlarının uygun bakımını ve temizliğini profesyonel ekibiyle birlikte yapmaktadır. Ekibimiz genel gıda tüketimi, çöpler ve kirden kaynaklanan sağlıksız koşulların yönetilmesi ile ilgili temizlik sorunlarıyla baş etmenize yardımcı olmaktadır. 

Piran Group AVM Temizliği Hizmetlerimiz

Halka açık merkezlerde temiz ve güvenli bir ortam sağlanmasına dikkat edilmelidir. Çok sayıda kişinin aynı anda bulunduğu ortamlar olmaları nedeniyle çöp kutuları hızla dolabilir, kısa sürede yüzlerce kişi tuvaletleri kullanabilir ve gün içerisinde mağazaları dolaşan insanlardan istemeden bazı döküntüler toz ve kire neden olabilir. Piran Group temizlik firmamız, AVM’nin temizliğini yönetmek için temizlik ekibiyle sahada bulunmakta ve her an merkezin temizliğinin sürdürülmesi için çalışmalar yürütmektedir. Firmamızın AVM temizliği konusunda sunduğu hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 • Temizleme sırasında müşterilerin karşılaşabileceği düşme ve tehlike riskini yönetmek
 • Yüksek yaya trafikli zeminlerin düzenli olarak süpürme ve paspaslama
 • Asansör zeminlerini paspaslama, asansör düğmelerinin, panelin ve asansör camının temizliği
 • Tuvaletlerin derinlemesine temizliği
 • Pencere temizliği
 • Resepsiyon lobisinin temizliği
 • Terasta masaların, yüzeyin ve kül tablaların temizliği
 • Koridorların yüksek basınçlı makinelerle temizliği
 • Bina cephe temizliği
 • Yürüyen merdiven temizliği
 • Dış çevre düzenlemesi
 • Çöplerin düzenli olarak boşaltılması
 • Yemek artıklarının devamlı temizliği

AVM temizlik hizmetimiz kapsamında yemek masası, yürüyen merdiven korkuluğu ve prizler gibi sık kullanılan yüzeyler derinlemesine temizlenmektedir. Her büyüklükte işletmeye AVM temizlik hizmetini sunmak için yeterli donanıma sahip olan firmamız, alışveriş saatlerinde veya alışveriş saatlerinden sonra temizlik ihtiyaçlarınız için etkili temizlik sistemleriyle çalışmaktadır. Verdiğimiz hizmetin önemini biliyor, ziyaretçilerinizi ve personellerinizi önemsiyor, güvenilir ve birinci sınıf kalitede hizmet vermenin gururunu taşıyoruz. 

Profesyonel AVM Temizliği Şirketleri

Her gün yüzlerce ziyaretçi alan alışveriş merkezlerinin başarılı işleyişinde güvenli koşullar oluşturulması ve önleyici tedbirler alınması önemli bir yere sahiptir. Sayısız misafirin ve çalışanın bulunduğu halka açık yerlerin güvenliği için artan gereksinimler, kirliliğin hızlı bir şekilde giderilmesi ihtiyacını, profesyonel temizlik çözümlerini ve her tesise bireysel yaklaşımı beraberinde getirmektedir. Piran Group temizlik şirketi olarak, AVM’lerde en iyi görünümü sağlamak için profesyonel ve deneyime sahip temizlik ekibimizle hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler kapsamında her tesisin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak özel çözümler üretiyoruz. 

Piran Group olarak 2002 yılından itibaren tüm müşterilerimize özel hizmet sunuyor, müşterilerimizin bireysel gereksinimlerine, yoğunluklarına ve koşullarına bağlı en uygun temizlik planlamasını tasarlıyoruz. Yalnızca günlük temizlik hizmeti değil aynı zamanda periyodik olarak derin temizlik veya AVM kapandıktan sonra genel temizlik hizmetleri de sağlıyoruz. 

AVM Temizliğinde Yüksek Kalitede Hizmet

Alışveriş merkezleri gibi büyük tesislerin temizlenmesi sadece profesyonel temizlik ekip çalışmasını değil, aynı zamanda kaliteli temizlik malzemelerinin kullanılmasını da gerektirir. Piran Group olarak büyük ölçekli temizliği hızlı ve verimli hale getiren ve insan sağlığını ön planda tutan modern temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Kullandığımız malzemeler hem müşterileri rahatsız etmeyen hem de çevre dostu temizlik ürünleri olup, temizlikte tercih ettiğimiz ürünlerin satışını da gerçekleştiriyoruz. 

Etkili alışveriş merkezlerinin yönetimi çoklu görev, hızlı ve doğru karar almayı gerektirir. Ekibimiz AVM temizliğinde deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Temizlik personellerimiz risk yönetimini en iyi şekilde kullanmak adına temizlik sırasında güvenliği ön planda tutacak gerekli uyarı tabelalarını kullanma ve tehlikeyi önleme konusunda da bilgilidirler. Ekibimizin yönlendirmelere ihtiyaç duymadan gerektiği anda anında müdahalede bulunmak için birbirleriyle organize olmaları, verdiğimiz hizmetten üst düzeyde verim almanızı mümkün kılar.

Bize Ulaşın