Bize Ulaşın

2002 yılında faaliyete başlamış olan firmamız temizlik ile ilgili olarak faaliyet sürdürmekte olup aynı zamanda farklı alanlarda personel temini de sunuyor. Gerçekleştirilen çevre düzenleme ve ot temizleme hizmetlerinde de firmamızdan destek alabilirsiniz. Bununla beraber firmamız yol boyama işleminde de sizlere hizmet sunan firma olma özelliğine sahiptir. Konusunda uzman olan ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz içinde yer alan yol boyama hizmeti ile daha güvenli yolların hazırlanması mümkün olur.

Yol Boyama Hizmetinde Kaliteli İşlemler

Piran Temizlik firması olarak gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizde kaliteli tercihlere yer açıyoruz. Konusunda uzman olan ekibimiz ile alacağınız hizmetlerde her zaman müşteri odaklı olarak çalışmalara yer veriyoruz. Müşteri odaklı olarak çalıştığımız temizlik faaliyetlerinin yanı sıra yol boyama hizmetinde ise insan odaklı olarak çalışarak insanların güvenliği için uzman kadromuzdan destek alabilmenizi sağlıyoruz.

Bina dışı yol boyama hizmetlerinde sizlere destek olmakta olan firmamız daha güvenli bir alanın yaratılmasına destek olurken aynı zamanda işlerin daha düzenli olarak gerçekleştirilmesinde de etkin rol oynar.

Bina İçi Yol Boyama Hizmetinde Güvenlik

Fabrika içi yol boyama hizmetleri ile beraber işlerin daha düzenli olarak gerçekleştirilmesi mümkün olur.  Fabrikalarda bulunan yol boya renkleri farklı içeriklere sahip olup depolama, nakliye alanları, çalışma gibi yerlerinde birbirinden ayrılmasında etkilidir. Hastanelerde de yol boyama hizmetlerine ihtiyaç duyulabilmektedir.

Personellerin daha kolaylıkla ilerlemesi ve çalışma alanlarının daha net belirlenmesi ile ilgili olarak yapılan bina içi yol boya hizmetlerinde öncelikle alan incelemesine yer açılır. Buna uygun olarak incelemeler yapılarak en uygun işlemler ise firmamız tarafından uygulanır.

İşlemlere başlanmadan önce gerçekleştirilecek olan zemin taraması işlemlerin daha güvenilir şekilde uygulanması için gereklidir. Ekibimiz mekanlarınızı detaylı bir şekilde analiz ettikten sonra çalışmalara tüm güvenlik önlemlerini aldıktan sonra başlamaktadır.

Piran Temizlik firmamız yol boyama çalışmalarının yanı sıra bina içi ve dış cephe temizlik hizmetlerinde de size en kaliteli hizmeti sunuyor. Bunun yanında temizlik aletleri ve malzemelerini de firmamızdan güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz.

yol boyama

Bize Ulaşın