Bize Ulaşın

Çevrenin ve doğanın korunması için gerçekleştirilecek olan çalışmalar aşamasında geri dönüşüme sunulması gereken olan atıkların mutlaka çöplerden ayrılması gerekmektedir. Geri dönüşüme uygun olan atıklar çöp değildir. Onların ayrılması sağlanarak tekrar kullanıma sunulması da mümkün olur. Böylelikle çevre temizliğine önemli bir destek sağlamamız mümkün olacaktır. Kâğıt, plastik, cam, metal gibi değişen geri dönüşüm kutularının satın alınması sonrasında atıkların bu alana atılmasını sağlayabilirsiniz. Kullanım avantajı sağlamakta olan geri dönüşüm kutuları aynı zamanda iş yerleri içinde son derece önemlidir.

Geri Dönüşüm Kutu Çeşitleri

Çevre ve doğanın korunması aşamasında destek sunarak geri dönüşüme gönderilmesi uygun olan atıkların bir arada toplanmasını sağlayan geri dönüşüm kutuları farklı model seçeneklerine sahiptir.

Kullanım avantajı sağlaması ve sunduğu katkı sebebi ile özellikle sahip olunması gerekli olan geri dönüşüm kutuları krom olmasının yanı sıra pedallı, çatı kapaklı gibi çeşitlere de sahip olarak sunulur. Üç ila beş farklı atık alanına sahip olan geri dönüşüm kutularında kağıt, metal, plastik ve cam alanlarına yer açılmasının yanı sıra ayrıca doğaya atılması ile büyük tehlike sunan atık pil kutuları da bulunuyor.

Geri Dönüşüm Kutuları Nereden Alınabilir?

Geri dönüşüm kutuları doğanın korunmasına destek olan özel ürünlerdir. Birçok iş yerinde kullanılması avantaj sağlarken kamu ve özel tüm binalarda yer alması da özellikle önem taşımaktadır. Atıkların bir arada olmasına destek olan geri dönüşüm kutularının alımında ise Piran grup firmamızdan destek alabilirsiniz.

Geri dönüşüm kutuları kategorimizde yer almakta ola ürünler arasından seçimlerinizi ihtiyacınıza göre yaparak satın alabilirsiniz. Üçlü, dörtlü ve beşli olan tercihlerin yanı sıra tekli olarak sunulan geri dönüşüm kutu çeşitlerini de görebileceğiniz listemizde köşeli, bölmeli, pedallı, çatı kapaklı, krom, boyalı gibi geri dönüşüm kutu çeşitlerini görebilirsiniz. Set olarak sunulmakta olan geri dönüşüm kutularımız arasından tevcihiniz konumlandıracağınız alana göre ya da ihtiyacınıza göre de gerçekleştirebilirsiniz. Sadece iş yerleri için değil aynı zamanda toplu yaşam olanı olan apartman ve benzeri alanlarda da geri dönüşüm kutularına yer açılabilmektedir.