Bize Ulaşın

Piran Temizlik olarak konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile 2002 yılından günümüze kadar her türlü fabrika, hastane, okul, inşaat alanı temizliklerinin yanı sıra çatı ve oluk temizliği alanlarında da hizmet sunuyoruz.

Mevsim geçişlerinde baş gösteren yaprak ve toz döküntülerinin yanı sıra kuşlar tarafından taşınan dal ve benzeri atıkların çatı ve oluklarda birikmesi gözlemlenir. Çatılarda yaşanan bu kirlenme sonrasında araların ve olukların da tıkanmasının sonrasında ise gider borusundan suyun rahatlıkla akışının önüne geçilmesine neden olur. Bu durum ise su taşkınlarına sebep olabileceği gibi aynı zamanda aralarda biriken suların bina içine sızmasına da sebep olabilir. Binaların güvenliği ve gerekli olan kullanım içinde küf ve benzeri durumlarında yaşanmaması için çatı ve oluk temizliği yapılması gerekmektedir.

Çatı ve Oluk Temizleme Hizmetinde Güvenilir Kadro

Çatı ve oluk temizliği hizmeti eğimli ya da düz uzanan birçok farklı çatı için uygulanıyor. Bu temizleme işlemlerinde ise konusunda deneyimli ve uzman kişilerin hizmeti sunması oldukça önemli oluyor. Yüksek binaların temizliğinin yanı sıra alçak binalarda dahi belli güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Piran Temizlik olarak uzman kadromuz ile sizlere hizmet sunarken tüm güvenlik önlemlerini alarak temizlik hizmetini sorunsuz olarak gerçekleştiriyoruz.

Çatı ve Oluk Temizleme de Tamir İşlemi

Piran Temizlik şirketimizden alacağınız çatıların ve olukların temizlenme işleminde tüm çatının ve olukların temizlenmesi sonrasında suyun giderden akışı da tekrardan deneme yapılarak onaylanır. Bunun yanı sıra çatıda ya da oluklarda oluşan arıza ya da kırılmalarda tespit edilerek bu alanlarında düzeltilerek tamir edilmesi de uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

Böylelikle çatınızda ya da oluklarınız tamamen temizlenirken aynı zamanda tüm tamir işlemleri de gerçekleştirilerek yaşanabilecek olan tüm olumsuz durumların önüne geçilmesi de mümkün olur. Piran Temizlik olarak temizlik hizmetini sunan ve Trakya bölgesinde bulunan öncü bir kuruluşumuz sadece temizlik hizmetlerinde değil aynı zamanda temizlik alet ve malzemeleri satışında da sizlere destek oluyor. Konu ile ilgili olarak ekibimiz ile irtibata geçerek kaliteli temizlik hizmetini ve gerekli olan malzeme teminatını gerçekleştirebilirsiniz.

çatı ve oluk temizliği

Bize Ulaşın