Bize Ulaşın

Tüm tamirat ve tadilat ihtiyaçlarınızın tek bir sağlayıcı tarafından ele alınmasının rahatlığını ve konforunu yaşayabilmeniz için çok çeşitli hizmetler sunuyoruz . İster konut ister ticari bir mülk olsun, ihtiyaçlarınızı profesyonel ve verimli bir şekilde karşılıyoruz. Dahası, kaliteden ödün vermeden para ve zamandan tasarruf etmeye odaklanıyoruz. İnşaat sektöründe yılların verdiği deneyimle sektörün öncü firması olan Piran Group, tamirat ve tadilat işlerinde uygun fiyat, zamanında teslim ve gibi ilkelere bağlı kalarak hizmet vermektedir. Ayrıca tüm hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti ön plandadır. 

tamirat ve tadilat hizmetleri

Tamirat ve Tadilat Hizmetleri Nelerdir?

Geniş yelpazeli hizmet çeşitliliğimiz, ticari ve ticari olmayan tüm mülkleri kapsamaktadır. Tamirat ve tadilat hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir:

 • Alçıpan veya alçı onarımı
 • Tezgah üstü montaj ve onarım
 • Seramik karo montajı, onarımı ve değişimi
 • Oluk tamiri ve montajı
 • Çatı onarımı veya temizliği
 • Döşeme montajı ve onarımları
 • Gereksiz ürünlerin kaldırılması
 • İç ve dış boya badana
 • Banyo tadilatı
 • Mutfak tadilatı
 • Yatak odası tadilatı
 • Bodrum tadilatı
 • Su tesisatları ve sıhhi tesisat sorunlarının giderilmesi
 • Elektrik tesisatı sorunlarının giderilmesi
 • Basınçlı yıkama ve temizleme
 • Çevre düzenleme
 • Garaj kapısı tamiri

Ev Tamirat ve Tadilat Hizmetleri

Evini yenilemek isteyenler veya yalnızca tek bir odasını yenilemeyi düşünenlerin merak ettiği konulardan birisi de tadilat sırasında hangi işlemlerin yapıldığı ve tadilat aşamalarıdır. Öncelikle belirtilmelidir ki, tadilat hizmeti zorlu ve uğraştırıcıdır. Bu nedenle planlaması düzgün bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Planlama yapılırken ilk olarak tamirat veya tadilat talep edilen yerin ölçüleri alınır. Bu mekan için belirlenen eşyaların yerleştirileceği noktalar seçilir. 

Evdeki tesisat problemleri giderilir. Su ısıtması, ısınma, havalandırma, ısı yalıtımı gibi konularda eksikler varsa bu eksikler ortadan kaldırılır. Evde yaşayan hane halkının istekleri doğrultusunda yaşam alanı şekillendirilir. Alt yapı sorunlarına çözüm getirildikten sonra ise sıra eşyaların montajına gelir. Bu süreçte tüm gelişmeler hakkında ev sahibine yeterli bilgi aktarımı yapılır.  

Banyo Tamirat ve Tadilatı

Banyo tadilatı birçok aşamanın belirli bir sıraya göre gerçekleştirilmesiyle başarıya ulaşır. Örneğin öncelikle tesisattaki problemler belirlenir ve alt yapı çalışmaları yapılır. Ardından ısınma, havalandırma, sıcak su, elektrik ve aydınlatma gibi sistemlerin sorunsuz şekilde işlevini yerine getirmesi gerekir. Son olarak da seçilen eşyaların dikkatli bir şekilde montajının gerçekleştirilmesi gerekir. Banyo eşyalarının seçimi yapılırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli husus uzun yıllar ihtiyacı karşılayabilmesi ve şimdiki zamandan 10 yıl sonra da aynı tasarımın modaya uygun olmasıdır. Bu kriterler dikkate alınarak dekorasyon fikri oluşturulur.

Sıhhi Tesisat Tamir ve Tadilat Hizmetleri

Sızdıran borular, damlayan musluklar, düşük su basıncı veya gider problemleri gibi çeşitli sorunları işinde uzman ekiplerle ele alan Piran Group, büyük veya küçük her türlü tesisat sorunlarınızın üstesinden gelmek için hizmet veriyor. Öncelikle tesisatla ilgili problemler teşhis edilir, ardından uygulanması gereken işlemler belirlenir ve bu işlemler neticesinde ortaya çıkacak maliyet çıkarılır. Değişmesi gereken parçalar, onarılması gereken ekipmanlar ve maliyet ile ilgili müşteriye bilgi verilir ve onay verilmesi halinde çalışmalara başlanır. Sıhhi tesisat sorunlarına hızlı ve etkili şekilde çözüm getirilir. 

Boya ve Badana Hizmetleri

Evlerin, iş yerlerinin veya farklı türde mekanların boyama ve badana işlemlerini profesyonel ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerine sadık kalarak göze hitap eden, kusursuz hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Boya ve badana hizmetlerimizi müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda gerçekleştiriyor, işimizi aksatmadan, titizlikle yerine getiriyoruz. 

Profesyonel Yenileme Çalışmaları

Tadilata konu olan alanlarda profesyonel tadilatçıların çalışması işinizi kolaylaştıracaktır. Bu zorlu süreçte kaliteli malzemelerin seçilmesi, eşyaların standartlara uygun olması ve uzun yıllar sorunsuz şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayacak olması gerekir. Ayna seçiminden klozet boyutuna kadar, duşa kabin özelliklerinden fayans dekorasyonuna kadar tüm aşamalar planlı bir şekilde yapılmalıdır. Mutlaka evde yaşayan tüm bireylerin ortak fikirleri göz önünde bulundurulmalı ve konforlu bir yaşam alanı sunulmalıdır. Piran Group olarak firmamız ev tadilatında profesyonel çalışmalar ortaya koyuyor, tüm işlemlerinde müşterilerin istek ve önerilerini dikkate alıyoruz. Yaptığımız işin bilincinde olarak maksimum fayda elde edilebilmesi için titizlikle çalışıyoruz. 

Anahtar Teslim Tadilat Hizmetleri

Ev ofis veya işyerlerinin yeniden dekore edilmesi ve onarılması ile ortaya harika görüntüler çıkabiliyor. Eskiyen mobilyalar, deforme olan kapı ve pencereler, banyo ve tuvalet fayansları gibi pek çok alanda değişiklik yapılması mümkün. Doğru ve profesyonel ellerle ortaya çıkacak tadilat hizmetleri için profesyonel tadilat şirketleriyle çalışmanın sayısız avantajından bahsedilebilir. Piran Group olarak tüm iç mekan ve dış mekan türlerinde deneyimli ekiplerimizle anahtar teslim tadilat hizmetleri sunuyoruz.

Evin, ofisin veya herhangi bir iş yerinin hangi bölümlerinde tadilat yapılacağı seçilmelidir. Ardından belirlenen bütçeye bağlı kalınarak ne tür bir tasarım uygulanacağı ele alınmalıdır. Tüm odaların tadilatı ve yenilemesi söz konusu olduğunda anahtar teslim tadilat hizmetleri ile hayallerinizdeki mekana ulaşmanız için deneyimli ekibimizle detaylı çalışmalara imza atıyoruz. Müşterilerimiz ile iş öncesinde yaptığımız görüşmelerde proje üzerinde birçok farklı fikir alışverişinde bulunuyor ve taleplere göre çeşitli uygulamalar geliştiriyoruz. 

Uygun Fiyatlı Tadilat Hizmetleri

Tadilat yapılacak mekan belirlendikten sonra, mekanın ölçülerine bağlı olarak eşya seçimi ve tasarım alternatifleri belirlenir. Modern bir konsept, spor bir görünüm veya klasik seçenekler göz önünde bulundurulabilir. Tarzınıza uygun bir tercih yaptıktan sonra gerisini ekiplerimize bırakabilirsiniz. Ekiplerimiz öncelikle mekandaki alt yapı sorunlarını en iyi şekilde ortadan kaldırır ve ideal bir kullanım alanı sunar. Tadilat sorunları çözüldükten sonra tasarım için belirlenen kriterlere uygun olarak montaj çalışması yapılır. Tüm işlemlerden sonra temizlik yapılır ve uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılması sağlanır. 

Dış Cephe Yenileme Hizmetleri

Temel bir dış cephe kaplaması veya kısmi değişiklikler gibi çeşitli dış cephe yenileme ve tadilat hizmetleri sunuyoruz. Yeni inşaatlardan eski yapılara kadar her türlü bina ve mülk üzerinde çalışmalar yürütüyoruz. Dış cephe yenileme uygulamalarında kullandığımız tüm ürünler dayanıklı, kaliteli ve çevreye duyarlıdır. Tadilat ve dekorasyon işlerindeki uzman yaklaşımımız, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde uygulanmakta ve tüm talepler eksiksiz olarak yerine getirilmektedir. 

Bize Ulaşın