Bize Ulaşın
Z Katlı Havlu Kağıt
Marka: Hayat Kimya
Ürün Açıklaması Koli içi 12 li

Kullanımda tek tek alım imkanını veren Z katlı havlu kâğıtlar özel aparat ve makineler ile kolaylıkla iş alanlarında yer alan ürünler arasındadır. Sadece iş yerleri değil evinizde de kullanabileceğiniz Z katlı havlular her biri tek tek sıralı olarak dizili olup birinin çekimi ile diğerinin de çıkarılmasında destek olan ürünlerdir.

Ekonomik ve Doğa Dostu Ürün

Z katlı kâğıt havlu ürünleri plazalar, kalabalık iş yerleri, ofisler gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Kullanım alanında tek tek peçetelerin çıkması ile ekonomik bir seçim olan ürün böylelikle doğa dostu olan çevreci bir seçimdir.

Ekonomik ve doğa dostu olan Z kâğıt havluları koli içinde 12’li olarak satın almanız mümkün. 20x24 cm ebatlarında olan ürün her paket içinde 200 adet olarak hazırlanıyor. İki katlı Z kâğıt havlu ürününü sipariş vermek için firmamız ile iletişime geçerek kolaylıkla satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaliteli üretime sahip olan ürünleri uygun fiyat seçenekleri ile satın almak için sayfamızdan talep başvurunuzu yapabilirsiniz.