Bize Ulaşın
Hareketli Havlu
Marka: Hayat Kimya
Ürün Açıklaması Sensörlü aparat havlusu

Kalabalık ortamların yanı sıra gün içinde insan sirkülasyonunun çok fazla olduğu alanlarda daha hijyenik bir kullanım sunması ile bilinen hareketli havlular sensörlü aparatlar ile kullanılarak tek tek alınmasını sağlar.

Hareketli havlu kullanımında iş yerlerinin yanı sıra sağlık kuruluşları, oteller, kafeler, alışveriş merkezleri gibi birçok alan ve tesis içinde yer verilebilmektedir. Hareketli havlu alımında kaliteli tercihe yer açarak kullanım avantajlarına da sahip olmanız mümkün olur.

Pratik ve Kolay Kullanım

Sensörlü aparatlar ile kullanılmakta olan hareketli havlu ürünleri pratik kullanımın yanı sıra kolaylıkla erişimin de elde edilmesine destek olur. Tek yaprak olarak sunulan seçimler ile de hem ekonomik hem de çevre dostu olan bir tercihe yer açmanın da avantajını elde edebilirsiniz.

Hareketli havlu ürün grubunda alımınız ile 6 adet birden satın almanın da avantajını edinirken ayrıca 2 katlı ürün emiş gücü ile de ayrıcalıklı seçime yer açmanızı sağlar. Pratik ve kolay kullanıma sahip olan hareketli havlu ürününü satın almak için hemen firmamız ile iletişime geçerek siparişinizi verebilirsiniz.