Bize Ulaşın
Karton Bardak 7 Oz
Marka: Stone
Ürün Açıklaması koli içi 3000 li

Kullan at özelliğe sahip olan karton bardaklar son zamanlarda tüm dünyaya etki eden korna virüs sonrasında daha çok tercih edilen ürünler arasında yer aldı. Tek kullanıma sahip olmanın yanı sıra sıcak ürünlerde plastiğin sunulduğu zararlı etkilerden korunmasına destek olan karton bardaklar özellikle kalabalık ortamlarda kullanımı ile avantaj elde edilmesinde de destek olur.

Soslu mısırdan çay ve kahvelere kadar her türlü sıcak ürünün yanı sıra soğuk içeceklerin de servisinde yer açılan karton bardaklar dayanıklı olması ile de tercih edilmektedir.

Doğa Dostu ve Ekonomik Çözüm

Cam bardak kullanımında sürekli su ve deterjan kullanımına yer açılması gerekirken karton bardak tek kullanımlık olması sebebi ile avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra uygun fiyat seçeneği ile satışa sunulan karton bardaklar plastiğin verdiği zararın da engellenmesinde etkilidir. Geri dönüşüm özelliğine sahip olan ürün doğa dostu olup kullanımı ile bu anlamda avantaj edinilmesini sağlamaktadır. Koli içinde 3000 adet bulunan ürünü sipariş vermek için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.