Bize Ulaşın
Sensörlü Dezanfektan Dispenseri Pilli 1100 ml
Marka: Palex
Ürün Açıklaması Sensörlü Dezanfektan Dispenseri Pilli 1100 ml

Mikrop, bakteri ve virüslerden korunmak için hijyen oldukça önemlidir. Sensörlü dezenfektan dispenseri ürün kolay kullanım avantajını sağlarken aynı zamanda sensörü sayesinde el değmeden kullanım olanağını sunar.

Sensör özelliği ile sunulan ürün pilli olması ile de her alanda kolaylıkla uygulanabilir olmasına imkân vermektedir. Dış alanlarda ya da iç alanda istenen her yerde montajı yapılarak kullanılan ürün olma özelliğine sahip olan ürün 1100 ml kapasitesi ile uzun süreli bir avantaj da elde edilmesine destek olmaktadır.

Pratik ve Kolay Kullanım

Sensör özelliği ile el değmeden ve kolay bir kullanım sunan ürün her alanda montajı yapılabilmesi ile beraber tüm iç ve dış alanlarda yer alabilmesi ile dikkat çekmektedir. Yerli üretim ile satışa sunulan ürün tek parça olarak hazırlanmaktadır. İçine sabun ya da dezenfektan doldurularak cafe ve ofis gibi alanların yanı sıra hijyen tercihi içinde sağlık kuruluşlarından iş yerlerine kadar her yerde kullanılabilmektedir. Hemen siparişinizi vererek ürünü uygun fiyat ile firmamızdan satın alabilirsiniz.