Bize Ulaşın
Muayene Eldiveni Pudrasız Beyaz
Marka: Beybi
Ürün Açıklaması Muayene eldiveni pudrasız 100 lü

Doğal sıvı kauçuktan üretilen lateks muayene eldiveni her iki elle uyumlu olup kolay kullanım olanağında sahiptir. Pudrasız olarak üretimi yapılmış olan ürün parmak uçlarında his kaybına sebep olmamasının yanı sıra özellikle pudralı kullanıma uygun olmayan alanlar için avantaj sağlamaktadır. Bunun yanı sıra alerjik sorunları yaşayanlar içinde idealdir. Esnek ve yumuşak olması ile bilinen ürün tek kullanımlıktır.

Pratik ve Ekonomik Ürün

Farklı birçok üretim tesislerinde, hastaneler ve sağlık kuruluşlarında sıklıkla kullanılmakta olan pudrasız muayene eldiveni hijyene sebep olmasının yanı sıra pratik ve ekonomik bir seçimdir. Pudra sebebi ile alerji yaşayan kişiler içinde avantaj sağlayan pudrasız muayene eldiveni eli tam olarak kavrayan özelliği ile de herhangi bir sıkıntı yaşanmadan ürünün kullanılmasına olanak sunar.

Pratik ve ekonomik olan pudrasız lateks muayene eldiveni aynı zamanda virüs ve mikroplara karşı da korunmanın sağlanmasında destek olur. Paket içinde 100 adet bulunan muayene eldivenlere her iki ele de uyumludur. Hemen siparişinizi vererek ürüne uygun fiyat seçeneği ile de sahip olabilirsiniz.