Bize Ulaşın
Dökme Çöp Torbası Siyah
Marka: Newtechplas
Ürün Açıklaması Dökme Çöp Torbası Siyah 72*95 Dökme Çöp Torbası Siyah 80*110 Dökme Çöp Torbası Siyah 100*150 Dökme Çöp Torbası Siyah özel boy ve ebatlandırma

Çöp ve atıkların evden ya da iş yerlerinde uzaklaştırılmasında yardımcı olan dökme çöp torbası aynı zamanda kullanım avantajları ile sağlıklı bir tercihin elde edilmesinde de destek olmaktadır. Farklı ebatlarda satışa sunulan dökme çöp torbası siyah seçeneği ile de uygun kullanım avantajının edinilmesini sağlar. 72 x95 ebatlarına sahip olan küçük boyları daha çok ev tipi kullanıma uygun olan küçük boy olmaktadır. Bunun yanı sıra 80 x 110 ise orta boy çöp torbası özelliğini sunar. Otel, restoran ve cafe gibi alanlarda ise dökme çöp torbası ihtiyacının giderilmesini sağlayan üründür.

Ekonomik ve Hijyenik Seçim

Dökme çöğ torbası siyah renk tercihi ile kullanım alanında da avantaj elde edilmesini sağlayarak atıkların ya da çöpünde dış ortamdan belirginliğini azaltan seçim olarak yer almaktadır. Çöp ve atıklar gibi insan sağlığına zararlı olanların ortamdan uzaklaştırılmasında destek olan ürün çöp ve atıkların belli alanda muhafaza edilerek ortamdan hijyenik olarak atılmasını sağlar. Hemen firmamızdan ürün siparişiniz vererek uygun fiyat ile satın almanın da avantajını edinebilirsiniz.