Bize Ulaşın
Air Duft Profesyonel Tip Koku Makinası
Marka: Air Duft
Ürün Kodu: T1000HŞ09
Ürün Açıklaması Özel teknik tasarımı sayesinde kokuyu nano parçacıklar halinde ortama difüze eder, bu kadar küçük parçacıklara bölünmüş koku alanın tamamına eşit ve homojen bir şekilde nüfuz ederken bir yandan da ortama yayılan koku çok uzun süre etkisini sürdürür.Air Duft Pro koku makinesine takılan koku kartuşu en yüksek ayarda günde 12 saat çalışarak yaklaşık 30 günde tükenmektedir.Air Duft Pro Koku Kartuşları sadece esansiyel yağlardan oluşmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
TİP DUVAR TİPİ
MODEL AIR DUFT PRO
KOKULANDIRMA KAPASİTESİ 1500 METREKÜP
AĞIRLIK 2050 GRAM
SES ( 1 METRE MESAFEDEN ) 17 DB
ELEKTRİK BAĞLANTISI 220-240/50 HZ
YÜKSEKLİK 29 CM
EN 15 CM
DERİNLİK 10 CM

Duft Pro Koku Makinesi Nedir?

Kokunun insanlar üzerinde ciddi etkileri vardır. Nasıl hoş olmayan bir koku karşısında yüzümüzü ekşitip rahatsız oluyorsak, güzel bir koku karşısında da rahatlayıp, içimize çekmemiz mümkündür. Güzel kokular insanların zihninde rahatlama, fiziksel yorgunluğun atılması gibi konularda etkilidir. 

Bir mekanın kokusu, içeri giren kişiyi o anda etkisi altına alır. Duft pro koku makineleri ile dilediğiniz ortamda ferahlığı yaşamanız mümkündür. 

Koku makineleri gerek ev gerek işyerleri, oteller ya da sağlık kurumları gibi daha pek çok alanda sıklıkla tercih edilir. Bu sayede içeri girenleri hoş kokular ile karşılamak mümkün olmuş olur. Peki koku makinelerinin çalışma mantığı nasıldır? 

Duft Pro Koku Makinesi Hangi Mantık ile Çalışır?

Duft pro koku makinelerinde ana mantık içine doldurulan esansların özel teknik tasarımları ile dışarıya nano parçacıklar halinde yayılmasıdır. Çok minik parçacıklara ayrılan koku tüm alana aynı oranda yayılarak içeride hakim olur. Uzun süre etkisini kaybetmeyen koku sistemleri günde 12 saat çalıştırıldığında 1 aya kadar etkisini sürdürür. 

Esansiyel yağların ortama yayılması ile çok hoş bir hava oluşmuş olur. Makinenin içerisine yerleştirilen kartuş esansiyel yağların kaynağıdır. Her türlü mekanda sizlere ayrı bir atmosfer sunan koku makineleri ile elde etmek istediğiniz amaca ulaşmanız da mümkündür. Karşı tarafa bir mesaj göndermek istiyorsanız ve onu bu anlamda etkileme hedefinde iseniz uygun bir koku seçimi tercih ederek nokta atışı yapabilirsiniz.

Ev Kokulandırmada Kalitenin Adresi

Genelde çoğu kişi evlerinin mis gibi kokması adına büyük çaba harcar ve bu durumu önemser. Bunun için üretilmiş olan koku spreyleri de tercihler arasındadır. Ancak ne yazık ki bu tarz ürünlerin kokusu etkisini kısa süre sonra kaybederek yok olur. 

Sizlere kısa süreli bir koku sunan bu ürünlere sürekli olarak paralar ödemek durumunda kalırsınız. Ancak koku makinesi kullanımı size böyle bir sorun yaşatmaz. 

Çünkü koku makineleri belirli aralıklarla ortama koku yaymaya odaklı olan cihazlardır. Ve siz dışarıdan geldiğinizde mis gibi kokan bir eve kavuşursunuz. Ayrıca tek bir defa koku makinesi satın alarak, sprey masraflarından da kurtulursunuz. 

Bu makinelerinin kartuşu uzun süre gittiği için size de harika kokuları içinize çekmek kalır. Firmamız evleriniz için kaliteli ve son teknoloji ile üretilen koku makinelerini sunar. Bu makineleri sadece evlerde değil dilediğiniz her alanda tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Kokulandırma ile Müşterilerinizi Gülümsetin

Firmamız sizler için, air duft pro koku makinesi ile müşterilerinize daha konforlu bir hizmet sunmanızı sağlar. Kurumsal kokulandırma da temel amaç; hedef kitleye yönelik koku seçimidir. 

Örneğin; bir bebek mağazası söz konusu ise o zaman müşterileri etkisi altına alacak ve alışveriş konusunda da teşvik edecek pudra, ıslak mendil, bebe şampuanını çağrıştıracak koku esanslarına ihtiyaç vardır. İçeri giren müşteriler kesinlikle kokudan etkilenerek alışveriş konusunda daha istekli hale gelir. Yapılan araştırmalara göre de kurumsal kokulandırma, müşterilerin içeride daha fazla vakit harcadığı ve daha çok alışveriş yaptığını kanıtlamıştır. 

Koku alma ile müşterilerin davranışları, bakış açıları ve duyguları da o yönde değişeceği için mutlaka ortama uygun bir seçim yapmak gerekir. Ayrıca kokular müşterilerin zihinlerinde de yer edindiği için marka ve koku arasında bir bağlantı kurmaları açısında da etkili bir yöntemdir. Aksi halde kötü kokan bir mağazada hiç kimse fazla vakit geçirmek istemeyecektir. Firmamız bu konuda sizlere dilediğiniz tarzda koku veren bir makine satışı konusunda yardım edecektir.

Koku Makineleri Nasıl Tasarlanır?

Çoğu kişi için koku makineleri estetik bir kaygı yaratabilir. Buna da çözüm sunan firmamız makineyi kamufle etmek adına çeşitli yöntemler uygular. 

Örneğin; bir otele giriş yaptığınız ve sizi büyük vazolar içerisinde rengarenk çiçekler ve mis gibi kokular karşıladı. Aslında o çiçeklerin altında koku makinesi vardır! Yani hem estetik açıdan hem de koku konusunda müşterilerimize sınırsız bir hizmet sunarız. 

Mekana giriş yapan kişiler hissettikleri kokular nedeniyle adeta büyülenir ve kendilerini iyi hisseder. Bu sayede mekan hakkındaki ilk izlenimleri de şekillenmiş olacaktır. Bu anlamda koku makinesi kesinlikle işe yarayan bir tercihtir. 

Air duft pro koku ile sizler de evinizde ya da mekanınızda istenilen etkiyi yakalayabilirsiniz. Mekanın mimari ambiyansına uygun olacak şekilde dizayn edilen koku makineleri ile firmamız sizlere geniş bir yelpaze sunar.

Kokuların Gücüne Bizimle İnanın!

Firmamız sizlere inanılmaz bir koku yelpazesi sunar. Eğer hastane ya da güzellik salonu gibi mekanlarda kullanılacak ise çiçekli kokular ile rahatlamanız mümkündür. Yağmur ve orman kokuları da pek çok mekanda tercih edilir ve içeri girenlerin aklını başından alır. 

Eğer sahilde yer alan bir mekanda kullanılacak ise deniz kokuları esansları mükemmel bir seçim olur. Müşterilerimizin beklentilerine yönelik her çeşit kokuyu beğenilerine sunarız. 

Firmamız sizlere ihtiyacınız olan en iddialı kokuyu seçmeniz konusunda da destek olacaktır. Duft pro koku kartuşu ile dilediğiniz kokuya kavuşmanız mümkündür. Kokunun insanları hakimiyeti altına alma gücünü fırsata çevirmek sizlerin elindedir. 

Hedef kitlenize vermek istediğiniz mesaj kokularda gizlidir. Nano difüzyon teknolojisi ile tasarlamış olduğumuz koku makinelerimiz sıvı formda olan kokuları çok minik partiküller şeklinde parçalar ve ortama bırakır. Hava akımıyla ortamda eşit şekilde bulunan koku mekan üzerinde daima bir hakimiyet oluşturacaktır.

Koku Makinesi Bizim İşimiz!

Firmamız %100 yerli ve tasarımları ile dikkat çeken koku makineleri satışını yapmaktadır. Pro koku makineleri sayesinde, ortama salınan eşsiz kokular sizleri bambaşka yerlere götürmek için tasarlanır. Sıkıcı bir bekleme salonunda otururken kendinizi çiçeklerle dolu bir bahçede ya da deniz kenarındaymışsınız gibi hissetmenize olanak sağlar. Eğer mekandaki koku sizler için önemliyse ya da müşterilerinize vermek istediğiniz mesajda net olmak istiyor ve onları aynı zamanda da iyi ağırlamak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.