Bize Ulaşın

Villalar, iç dizaynları kadar dış cepheleri ile de dikkat çeken şık yapılardır. Binaların dış kısımlarında çeşitli kaplama malzemeleri kullanılabilir. Bu kaplamalar zamanla toza maruz kalır ve kirlenir. Hatta zamanla kendi renklerini kaybeder ve koyu bir hal alır. 

Firmamız dış cephe temizliği konusunda profesyonel bir çalışma sergiler. Sadece villa değil her türlü binanın, AVM, plaza gibi yapıların dış cephe temizliği konusunda firmamız müşterilerine hizmet sunar. 

villa dış cephe temizliği

Cam silme konusunda da derin ve yılların tecrübesine sahip olan firmamız uygun temizlik malzemeleri ve deterjanları ile binalarınızı pırıl pırıl hale getirir. Villaların dış cepheleri hassas malzemeler ile dekore edilmiş olabilir. Bu tarz durumlarda da ekstra olarak dikkatli olmak gerekecektir. Burada en önemli hususlardan biri şüphesiz ki binanın hangi alet ve kimyasallar ile temizleneceğidir.

Villa Dış Cephe Temizliğinin Kaliteli Adresi

Villaların dış kaplamaları farklılık gösterir. Bazıları siding, bazıları, beton, ahşap, çelik gibi malzemelerden oluşabilir. Bu nedenle binanın nasıl bir yapısının olduğu, büyüklüğü temizlik konusunda farklılıklar gösterebilir. 

Her dış cephe üzerinde aynı temizlik malzemeleri ve deterjanları kullanılamayacağı için bu noktada çok dikkatli olunmalıdır. Firmamız her tipte dış cephe konusunda titiz davranarak uygun malzemeleri seçer ve o şekilde temizliğe girişir. Aslında bizler için planlı olmak işimizin ilk aşamasıdır. İşlemlerin hangi sıra ile gideceği, alet, ekipman ihtiyacı gibi konular temizlik öncesinde yapılan incelemeler sonrası netleştirilir. 

Bina dış cephe temizliği sırasında vinç, merdiven gibi ihtiyaçlar söz konusu olabilir. Çünkü yüksek katlı olan binaların temizliği ancak bu şekilde mümkündür. 

Firmamız villanızın dış cephesine en uygun temizlik ürünlerini tercih ederek, gerek fırçalama, yıkama ya da silme işlemlerini gerçekleştirir. Bazen dış cephe yüzeylerinde inatçı kirler, kurumuş beton veya silikon kalıntıları olabilir. Bunların çözülmesi adına firmamız gerekli malzemeleri uygun miktarda kullanacaktır.

Villa Cam Temizliği

Villalarda sadece dış cephe değil elbette camların silinmesi de önemli bir noktadır. Camlar içeriden rahatlıkla temizlenemez. Bazı camlar da zaten bu duruma müsait değildir. Böylesi durumlarda dışarıdan firma çalışanlarımız tarafından camlarınız silinerek tertemiz hale gelir. 

Dış cephe cam temizliği villaların dışarıdan daha temiz görünmesi adına önemlidir. Ayrıca kimse içeride otururken tozlu, su damlacık lekeli bir camdan dışarıyı seyretmek istemez. O açıdan camların belirli aralıklarla temizlenmesi önemlidir. Firmamız, villalarınızın dış cephe kapsamında olan her türlü temizliği itina ile üstlenir.

Villa Dış Cephe Temizliğinin Önemi

Villa dış cephe temizliği bu alanda tecrübe sahibi olan bir ekip tarafından gerçekleştirildiği zaman sizleri şaşırtacak sonuçlar ortaya çıkar. Binanızın dış kısmında meydana gelen kir kalıntıları, renk değişimleri firmamız sayesinde kaybolur. 

Bir başka nokta da profesyonel olan bir dış cephe temizlik firmasının hangi yapılarda ne tür malzemelerin tercih edilmesi gerektiği konusunda uzman olduğudur. Yani kaplamaların renginde solma, ya da aşınma, yıpranma gibi durumlar asla söz konusu değildir. Ancak işinde profesyonel olmayan dış cephe temizlik firmaları sizleri ne yazık ki bu tarz durumlar ile karşılaştırabilir. 

Temizlik yaptırayım derken villanızın duvar kaplamalarından ya da boyalarından olmanız ve daha fazla masrafa girmeniz söz konusu olabilir. Gerek bol deterjanlı su ile ana temizlik, gerek durulama, tazyikli su kullanımı ya da silme gibi işlemler firmamız tarafından ihtiyaca göre tercih edilir. Gereksiz veya fazladan hiçbir işlem yapılmaz. Bu nedenle villanızın dış cephe temizliğini mutlaka bu işi bilen kişilere emanet ettiğiniz zaman profesyonel bir hijyen ortaya çıkmış olur.

Villa Temizliğinde Profesyonel Hizmetin Adresi

Firmamız villa temizliklerinde bu işin hakkını ciddi manada veren bir çalışma sistemindedir. Tecrübeli çalışma ekibi, ihtiyaca uygun ekipmanlar ve temizlik malzemeleri firmamız bünyesinde eksiksiz bulunur. Villanın dış cephe, cam, kapı temizliği konusunda sizlere ihtiyacınız olan hizmeti sunmak için buradayız. 

Günün her saatinde bizlere ulaşmanız mümkün olup, dilediğiniz tarih ve saatte adresinizde hazır olmak için gayret ederiz. Villa dış cephe temizliğinde A'dan Z'ye tüm detayları en ince ayrıntısına kadar halleden firmamız binanızın dışını tüm kirlerden profesyonel şekilde arındırır. Yıllardır yaptığımız bu iş ile sizlere güven vermeyi hedefliyor ve geride tertemiz villalar bırakmanın gururunu yaşıyoruz.