Bize Ulaşın

Ticari ve endüstriyel temizlik ekipmanı kiralama hizmeti veren şirketimiz, filosunda bulundurduğu ürünlerle müşterilerinin istek ve taleplerini karşılamaktadır. Kısa ve uzun vadeli temizlik makineleri kiralama için hemen bizimle iletişime geçerek, bütçenize uygun alternatiflerimizi değerlendirebilirsiniz.

temizlik makinesi kiralama

Temizlik makinesi üreticileri sürekli olarak temizlik ekipmanlarını değiştiriyor ve geliştiriyor, pazara yenilikler giriyor ve müşteriler her zaman en iyi ekipmanı takip etmek için satın alma trendlerini değiştiriyor. Piran Group temizlik ve temizlik ekipmanları kiralama şirketi olarak, müşterilerimize profesyonel bir çözüm sunmaktayız. 

  • Geniş temizlik makineleri filosu.
  • Profesyonel servis, bakım veya destek talebi.
  • Haftalık, aylık ve günlük kiralama imkanı.
  • Makineler operatörlü veya operatörsüz olarak kiralanabilir.
  • Rekabetçi ve indirimli kiralama fiyatları

Temizlik Makinesi Kiralamanın Avantajları

İster büyük bir işletme sahibi olun, ister bir ofis yöneticisi olun, nihai amaçlarınızdan biri çalışma alanını temiz tutmak olmalıdır. Burada, Piran Group temizlik şirketinde, size kiralık dayanıklı endüstriyel zemin temizleme makinelerini sağlamak için gereken her şeye sahibiz. 

Sahip olduğumuz uzun süreli deneyim sayesinde, Tekirdağ Bölgesi'nde şirketimiz pazarda lider bir konumda yer almaktadır. Sektörün tüm ayrıntılarını biliyoruz ve artan ticari temizlik ekipman talebini karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Ürünlerimiz kalite sertifikaları ile desteklenmektedir, bu nedenle her türlü görevin üstesinden kolayca geleceklerinden emin olabilirsiniz. 

Temizlik makinesi kiralamanın avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Her amaca uygun çok sayıda ekipmanımız stoklarımızda mevcuttur.
  • Bizimle, fazla ödeme yapmadan temizlik ekipmanı kiralayabilirsiniz.
  • Sipariş, verildikten sonraki iş günü içinde bulunduğunuz yere ulaşacaktır.
  • Sadece premium endüstriyel temizlik makineleri satıyor ve kiralıyoruz.
  • Müşteri destek temsilcilerimiz size her konuda yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaktır

Şirketimiz, 1 günden 5 yıla kadar herhangi bir süreyi kapsayabilen esnek sözleşmeler sunmaktadır. A sınıfı ticari temizlik makinelerimizi kullanarak uzun vadede nakitten tasarruf edebilirsiniz. Kapsamlı arıza desteği sağlıyoruz, böylece onarım için zaman ve para harcamak zorunda kalmayacağınızı bilerek içiniz rahat olabilir. 

Zemin Yıkama Makinesi Kiralama

Zemin temizleme makineleri, otomatik yıkayıcılar olarak da adlandırılabilir. Geleneksel paspas ve kova gibi temizlik ürünlerine göre çok verimli, etkili ve hijyenik alanlar oluşturur. Tek geçişte temizleme solüsyonu uygulamak ve yüzeyleri agresif bir şekilde ovmak ve kurutmak için çalışırlar.

Belirli bir sürede daha fazla alan temizleme özelliğinin yanı sıra hızlı olması, zemin yıkama makinelerinin tercih edilmesindeki en önemli faktördür. Temizlik ekipmanları kiralama konusunda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Piran Group, her türlü yüzeye uygun, işlevsel ve ergonomik ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.

Yüksek Basınçlı Yıkama Makinesi Kiralama

Oto yıkama, havuz yıkma, endüstriyel yağ temizleme, mezbaha temizleme, çamur temizleme ve atık temizleme gibi işlemler için tercih edilen yüksek basınçlı yıkama makineleri; ortamın hijyenik olabilmesi için yüksek bir basınç değeri üretmektedir.

Küçük ve orta ölçekli alanlardan, büyük çaplı zemin temizliğine kadar pek çok alanda kullanılan yüksek basınçlı yıkama makineleri, pek çok işletme tarafından talep görmektedir. Yer yıkama, makine yıkama, vb. farklı şekilde adlandırılmaktadır. Makinenin amacı suyu yüksek basınçlı göndererek, suya etkin bir temizlik gücü katmaktır. 

Piran Group kiralama makineleri filosunda pek çok çeşidi olan bu makineler, günlük, haftalık, aylık veya talep edilen özel bir süre kadar kiralanabilir. 

Temizlik Makinesi Kiralama Fiyatları

Temizlik makinesi kiralama fiyatları, tercih edilen makineye, kiralanacak olan gün sayısına, makine ile birlikte operatörün görevlendirilip görevlendirilmeyeceğine göre değişkenlik gösterir. Temizlik ekipmanlarını satın almak yerine kiralamak, özellikle kısa vadeli ihtiyaçlar için en mantıklı çözümdür. 

Kiralama ve satın alma arasında kararsız kaldıysanız; değerlendirmenizi mutlaka sermaye durumunuza, ekipmanı ne kadar süreyle ve ne sıklıkla kullanacağınıza, yetkin bir operatöre sahip olup olmadığınıza göre yapmalısınız.

2-3 yıldan uzun süreli ihtiyaçlar için satın almayı tercih edebilirsiniz. Fakat günlük, haftalık aylık ve senelik ihtiyaçlar için temizlik makinesi kiralamak, bütçenize uygun bir tercih olacaktır. Temizlik ekipmanlarının kiralama ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim kanallarından müşteri temsilcimize danışabilir, net bilgi alabilirsiniz.