Bize Ulaşın

Muayene eldiveni olarak ifade edilmekte alan ürünler ellerin tahriş olmaması, zarar görmemesinin yanı sıra korunma amacı ile de tercih edilmektedir. Muayene eldivenleri ise farklı çeşitlere sahiptir. Pudralı ve pudrasız olan çeşitlerin yanı sıra nitril özelliğe sahip olan çeşitlere de sahiptir.

Pudralı Muayene Eldiveni

Pudralı muayene eldivenleri arasında yer alan ve standart özelliklere sahip olan model olan lateks eldivenler kırık beyaz renge sahiptir. Terlemenin olmaması amacı ile pudra kullanımına verilmektedir. Tek kullanımlık olan bu ürünler aynı zamanda ekonomik bir seçenektir. Pudralı olarak sunulan ürünler arasından vinil özelliğe sahip olan ve nitril özelliği ile hazırlanan eldiven çeşitleri de vardır.

Pudrasız Muayene Eldiveni

Genel olarak en çok tercih edilen pudrasız eldivenlerdir. Standart olarak sunulan lateks muayene eldivenleri arasında da pudrasız olan tercihleri bulabilirsiniz. Pudrasız olan eldivenler özellikle çıkarılması sonrasında elde pudra izinin kalmaması sebebi ile seçilmektedir. Pudrasız olarak hazırlanan eldivenlerde lateks, vinil ve nitril çeşide sahip olan muayene eldivenleri bulunmaktadır.

Nitril Muayene Eldiveni

Yırtılma ve delinmelere karşı oldukça dayanıklı olarak üretimi yapılmakta olan nitril muayene eldiveni aynı zamanda pütürlü olması sebebi ile de çalışma sırasından dokunma hissini de sağlaması ile biliniyor. Özellikle lateks alerjisi bulunanlar içinde idealdir. Siyah ve mavi gibi renk seçeneklerine sahip olan muayene eldivenleri pudralı ve pudrasız olanları da vardır. Kimyasallar ile temas etme durumu olan kişiler içinde kullanıma uygun olan eldiven türüdür.

Muayene Eldiveni Nereden Alınabilir?

Muayene eldivenleri birçok üretim sektörü içinde kullanılan ürünlerdir. Değişen çeşitleri ile sunulan muayene eldiven çeşlitleri aynı zamanda renk olarak da tercih edilebilen nitril ürüne sahiptir. Muayene eldiven çeşitleri toplu olarak satılmaktadır. Tek kullanımlık olarak sunulan ürün özellikle yaşanılan korona virüs salgını döneminde de temastan uzak durmak isteyenler için idealdir.

Muayene eldiven alımımın da sizlere destek sunana Piran Grup firmamızda pudralı, pudrasız çeşitlerin yanı sıra lateks ve nitril gibi değişen tercihlerde bulunmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunulan muayene eldivenlerini ihtiyacınıza uygun olarak belirleyerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.