Bize Ulaşın

2002'den bu yana temizlik sektöründe Trakya Bölgesi'nde temizlik şirketleri arasında lider konumda yer alan Piran Group; yenilikçi, modern ve teknolojik uygulamalarla binlerce kişi ve kuruma hizmet vermektedir. Temizlik hizmetlerine ek olarak temizliğe dair tüm malzeme ve ekipmanların satışını da yapmaktayız. Kurumsal temizlik firmalarına da satışını yaptığımız ürünler, üstün kalite standartlarına uygun, profesyonel araçlardır. 

kurumsal temizlik şirketi

 

Kurumsal Ofis Temizliği

Kapsamlı ve periyodik uygulamalarımızdan birisi de ofis temizliğidir. Bu işlem dahilinde ofis mutfak temizliği, ofis banyo temizliği, açık alan ve çalışma alanı temizliği, lobi alanı temizliği, vb. tüm birimlerin temizlik işlemleri gerçekleştirilir. 

Ofisiniz veya tek seferlik ticari projeleriniz için detaylı ve özenli hizmetler sunmaktayız. Piran Group temizlik şirketi olarak, temizlik ihtiyacınıza uygun özel çözümler sunmaktayız. 

Ofisiniz için üstün bir temizlik hizmetine ihtiyacınız varsa, rezervasyon formumuzu doldurmanız yeterlidir. Çoğu durumda, bölgenizdeki evler için düzenli temizlik hizmeti için uygun fiyat teklifi alırsınız. Daha büyük projeler için, iletişim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçmenizi, bize bir e-posta göndermenizi veya bizi aramanızı, projeniz hakkında mümkün olduğunca fazla ayrıntı vermenizi öneririz.

Dış Cephe Cam Temizliği Firması

Hiçbir çalışan, kirli ve çizik pencerelere bakıp çalışmak istemez. Ortamın hijyenik olması ve temiz olması, çalışanların moral ve motivasyonuna olumlu yönde katkı sağlayacağı gibi; işletmelerinizi müşterilerinizin gözünde itibarlı bir mekan haline getirir. Piran Group İstanbul temizlik şirketi olarak dış cephe cam temizliği konusunda uzmanız. 

Her türlü yapılarda, çok katlı binalarda, komple cam veya bir bölümü cam olan konut ve iş yerlerinde dış cephenizin yepyeni, parlak ve görsel yönden başarılı olmasını sağlıyoruz. 

Trakya Bölgesi'nde, Avrupa Yakası'nda ve Anadolu Yakası'nda temizliği kurumsal olarak iş haline getirmiş, %100 müşteri memnuniyetine sahip nadir firmalardan birisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bugüne dek yürüttüğümüz çalışmalarda; güvenlik, insan sağlığı, yüksek kalite standartları ve yapılan taahhütlere uyma noktasında sizlere aradığınız temizlik firması olarak özen gösteriyoruz. 

Kurumsal Okul Temizliği Firması

Piran Group temizlik ve dezenfeksiyon hizmetlerimizle, öğrenim için daha temiz ve daha güvenli bir ortama sahip olabilirsiniz. Öğrencilerinizi tehlikeli bakteri ve virüslerden korumaya yardımcı olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ne tür bir okul işlettiğiniz önemli değil; temizlik çözümleri, sınıflarınızı sağlıklı ve temizlik tutmanıza yardımcı olur. Okulunuz için daha iyi bir temizlik derecesi elde etmek için okulunuzun özel temizlik ihtiyaçlarını anlayan bir ekibe ihtiyacınız vardır. Piran Group, okul temizlik hizmetleri ve stratejilerinde yenilikçi, modern ve etkili uygulamalara yönelmektedir.

Makine Destekli Zemin Temizleme

Özellikle endüstriyel ortamlarda, zemin temizliği işletmeler, fabrikalar, atölyeler ve depolar gibi ticari alanlar için son derece önemlidir. Çünkü zeminler, insan sağlığına tehdit oluşturabilecek özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Makine yağları gibi kayma ile sonuçlanan kazalara neden olabilecek maddeler, düzenli olarak temizlenmelidir. 

Benzer şekilde otogarlar, havaalanları, alışveriş merkezleri, vb. sürekli olarak insanların ziyaret ettiği ve çokça trafik alan bölgelerde zemin temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Manuel olarak el ile yapılan zemin temizleme uygulamaları, istenilen sonucu vermez. Bunun yerine profesyonel temizlik ekipmanlarına yönelmek gerekir.

Piran Group temizlik firması olarak makine destekli zemin temizleme konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Aynı zamanda günde yüzlerce kişinin ayak bastığı bu tür alanları en iyi şekilde hijyenik hale getirebilecek makineler kullanmaktayız. 

AVM Temizliği Firması

Alışveriş merkezi yöneticileri, bir alışveriş merkezinin kalite ve algısının, temizliğine ve standartlarına bağlı olduğunu bilirler. Halk müşteri deneyiminden zevk almayı bıraktığında, ayak sesleri azalır ve mağazalar istediği kitleye sahip olamazlar. AVM temizliği firması olarak AVM'lerde şu tür alanlar üzerinde çalışıyoruz:

  • Yürüyen merdiven, travelator ve yürüyen yollar,
  • Dış cephe temizliği, tabela ve pencere temizliği,
  • Uzman zemin temizliği,
  • Tuvalet temizliği,
  • Yemek alanı temizliği,
  • Gıda işletmeleri için derin mutfak temizliği,
  • Müteahhitler ve mağazalar için periyodik temizlik.

Kiremit, Oluk ve Çatı Temizliği

Evlerin, iş yerlerinin, endüstriyel tesislerin, okulların ve tüm binaların çatıları belirli aralıklarla temizlenmelidir. Bu uygulamalar aynı zamanda çatı bakımı olarak da değerlendirilebilir. Çünkü temizlik, çatıların daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Çatılarda en çok karşılaşılan problemler; oluk tıkanıklığı, kaplama kirliliği ve kiremit yüzeyi bozulmalarıdır. 

Çatı temizliği uygulamalarıyla tüm bu problemlerinizi çözüme kavuşturuyoruz. Bu temizlik işlemi, su ve deterjandan ibaret bir uygulama değildir. Özel alet ve ekipmanlar gerektirir. Uygulaması noktasında güvenlik tedbirleri alınmalı, insan sağlığını tehdit eden kimyasallardan uzak durulmalı ve çatının zarar görmemesi için profesyonel bir anlayış sergilenmelidir.

Çatı temizlik firması olarak çatınızın türüne, yalıtım yapılarına, oluk bölümlerine, bacalara, vb. detaylara dikkat ederek özel bir işlem uygulamaktayız. Kiremit ve izole araçların bulunduğu konumdan ayrılıp güvenlik riski teşkil etmemesi için planlama yapıyoruz.