Bize Ulaşın

İş yerlerinde, dışarda, toplu taşıma araçlarında hasta olan kişilerin maske kullanımına özen göstermesi gerekmektedir. Bu aşamada koruyucu maske çeşitleri birçok doku ve formuyla karşımıza çıkmaktadır. Hasta olan bireyin, vücudundaki mikropların solunum yoluyla dışarı çıkmasını engellemek adına maske kullanması en gerekli hususlardan biridir. Durumun bununla da sınırlı kalmaması gerekmektedir. Tozlu yerlerde çalışıyor iseniz, kendinizi korumanız adına maske kullanabilirsiniz. Çalıştığınız firmanın bu noktada önlem olarak maske temini gerçekleştirmesi yadsınamaz bir zorunluluktur.

Koruyucu maskeler, hava kirliliğinden doğan zararlı mikroorganizmaların, bakterilerin ve virüslerin solunum yoluyla ağızdan ve burundan içeri girmemesi amacı ile üretilmektedir. Bu aşamada sayfamızda yer alan toz maskelerinden faydalanabilirsiniz. İş sağlığı ve güvenliği kapsamında işletmelerin maske bulundurması zorunlu hale gelmektedir. Güvenlik kapsamında firmaya düşen sorumluluk büyük olacaktır. Size düşen ise bu maskeyi çalışma esnasında düzenli bir biçimde kullanmanız gerekliliğidir. Sayfamızda yer alan koruyucu maske çeşitleri , sadece bir tık uzaklığınızda olmakla birlikte ağız ve burnunuzu sarıp, dış etmenlerden koruyacak formda üretilmektedir. 

Koruyucu Maske İhtiyacınızı Piran Group'tan Temin Edebilirsiniz

Piran Group olarak, temizlik dendiğinde akla ilk gelen adres olmamızın sebebi ihtiyacınız olan her detaya profesyonel çözümler sunmamız ve bunu yüksek kalşte standartlarında gerçekleştirmemizden kaynaklanmaktadır. Sayfamızda yer alan ventili toz maskesi, yanağınızn kenarlarını dahi komple sararak, sizleri tozdan ve çeşitli mikroorganizmalardan korumaktadır. Çalışma alanlarınızda bu maskenin bulunmasına ve kullanımına özen göstermeniz gerekmektedir. Unutmayın ki çalışan personellerin sağlığı ve güvenliği, her şeyin önünde tutulmalıdır. 

Virüs ve bakterilerden korunmak için sayfamızda yer alan bez maskeleri tercih edebilirsiniz. İşletmelerde ise çalışma alanı aşırı toz ve kirlilik içeriyorsa mutlaka konik toz maskeler kullanılmalıdır. Bulunduğunuz alan çok tozlu olmasa dahi önlem amaçlı bu maskeleri kullanmanızda fayda var! Sağlığınızı önemsiyorsanız, koruyucu maske çeşitlerine ulaşmak için rotanızı Piran group'a çevirebilirsiniz. 

Maske Kullanmanın Önemi

Maske, gerek iş yerlerinde gerekse hasta olma durumunuzda dış mekanlarda mutlaka kullanılması gereken bir üründür. Hem kendi sağlığınız hem de çevrenizdekilerin sağlığı açısından oldukça önemli bir olgudur . Eğer hasta iseniz vücudunuzda barınan grip virüsünün vb  zararlı unsurları maske kullanarak dışarı yayılmasını engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda toz barındıran bir ortamda çalışıyorsanız muhakkak kaliteli bir maske kullanmanızı öneririz. Bu sayede toz ve zararlı mikroorganizmalar solunum yoluyla akciğerinize ulaşmayacaktır ve hastalıkların önüne geçilecektir. Her türlü maske çeşitleri ihtiyacınızı Piran Group'tan temin edebilirsiniz.