Bize Ulaşın

İş güvenliği için önemli olan iş eldivenleri birçok farklı sektör içinde kullanılmakta olup aynı zamanda genel kullanım amacı ile hazırlanmaktadır. El kısmında pamuklu astar bulunan eldivenin bilek kısmı örgülü olup daha sıkı bir kavrama özelliğini de sunmaktadır. Standart ve nitril olmak üzere ikiye ayrılan iş eldivenlerinin alımında ürünlerinizi ihtiyaca göre satın alabilirsiniz.

Standart İş Eldivenleri

Standart iş eldivenleri nitril iş eldivenlerine nazaran ikinci kaliteye sahip olan ürünlerdir. Turuncu eldiven olarak da ifade edilmekte olan standart eldiven çeşitleri günlük hayat için yapılan bahçe ve montaj uygulamalarında sıkla kullanılmaktadır. Ellerin çok fazla zarar görmesi durumu ile karşılaşılmayan ama koruyucu olarak eldiven kullanıma yer açılması gereken alanlarda da standart iş eldiven kullanılınca yer açabilirsiniz. Farklı beden seçenekleri ile sunulan standart iş eldivenlerini satın alırken el ölçünüze göre alım yapmanız avantaj sağlar.

Nitril Örme İş Eldivenleri

İş güvenliğinin sağlanması amacı ile tercih edilmekte olan nitril örme iş eldivenleri kaliteli bir seçim olmak ile beraber ellerin zarar görmesinde mani olan özelliklere sahiptir. Nitril örme iş eldivenlerinin el kısımları ve özellikle parmak bölümleri daha kaliteli bir tercih ile hazırlanarak delinme direncine karşı da oldukça dayanıklıdır. İşçi eldiveni, sarı eldiven olarak da ifade edilerek satışı gerçekleşen nirtil örme iş eldivenleri en çok tercih edilenler arasında yer alır.

Kullanım alanı son derece geniş olan eldiven inşaat alanlarından bahçe işleri için tercih edilmesi ile de bilinir. Birçok alanda güven ile kullanılmakta olan eldivenin bilek kısmı örme özelliğine sahiptir. Elden çıkma olasılığını azaltan bilek örme uygulaması kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

İş Eldiveni Nereden Alınır?

Farklı kullanım amaçlarına göre satışa sunulmakta olan iş eldivenlerinin alımında ihtiyacınıza alım yapabilirsiniz. Standart kullanıma uygun olan modellerin yanı sıra daha kaliteli olan nitril örme eldivenler arasından seçimlerinizi yaparak satın almak için firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Ürünlerimiz alanında temizlik malzemeleri kategorimizde satışa sunulan iş eldivenlerimiz içinden tercihinizi yaparak satın alma işleminizi ise hemen yapabilirsiniz.