Bize Ulaşın

Fabrika temizliği, temizlik dallarının neredeyse hepsini kapsamaktadır. Fabrika, inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini de kapsayan bu hizmet aynı zamanda üretim sahası ve makine teçhizat gibi ayrıntıların da temizliğini kapsamaktadır. Fabrika temizliği, profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir iştir. Firmaların uzman kadroya sahip olması ve teknolojik altyapısının da gelişmiş olması gerekmektedir.

Ekspertiz Hizmetleri ve Analiz Çalışmaları

Temizlik hizmetlerinden yararlandığınız zaman ilk etapta ekspertiz hizmeti alırsınız. Uzmanlar tarafından incelenen fabrikalar detaylı bir şekilde temizlik planından geçirilir. Fabrika temizliği hizmetinden yararlandığınız zaman tesisinizin üretimine uygun olarak hazırlanan tasarımlardan yararlanırsınız ve temizlik işlemlerinden maksimum verimlilik elde etmiş olursunuz.

Üretiminiz ve iş ilerleyişiniz devam ederken, makinelerinizin ömrü artar ve hijyen kurallarına uygun fabrikalar elde etmiş olursunuz. Hijyenik ortamların yaratılması koşulunun ön planda tutulduğu fabrika temizliği hizmeti en üst düzey teknolojik araç ve gereçler ile yapılmaktadır.

Firma Tecrübesi ve Seçimi Önemli mi?

Fabrika temizliği için bir firma ile çalışmadan önce mutlaka firmanın tecrübeli olup olmadığını öğrenmelisiniz. Temizlik esnasında yapılabilecek en ufak bir hatadan dolayı fabrikanızda ciddi güvenlik sorunları ortaya çıkabilir ve fabrikanızdaki sisteminiz zarar görebilir. Bu sebeple, “uygun fiyat” adı altında bilinçsiz bir şekilde yapılan fabrika temizliği hizmetlerinden yararlanmak yerine uygun fiyatlı olmasının yanı sıra aynı zamanda bilinçli bir şekilde tecrübeli kişiler tarafından yapılan hizmetlerden yararlanmalısınız.

Fabrika temizliği hizmetlerini periyodik olarak almanız fabrikanızın iş ilerleyişini ve iş verimliliğini bir üst noktaya taşıyabilmektedir. Hangi dönemlerde temizlik hizmeti almanız gerektiğini çalıştığınız firmaya danışabilirsiniz. Her fabrikanın temizlik ihtiyacı bir diğerine göre farklı olabileceği için periyotlar arasında belirli zaman farklılıkları meydana gelebilir.