Bize Ulaşın

Fabrika zeminlerinin temizlenmesi güvenlik, kurum içi verimlilik ve mevzuata uygunluk açısından esastır. Ancak, bu alanlardan bazıları oldukça geniştir ve bir başlangıç ​​planı olmadan üstesinden gelinmesi zor olabilir. Günlük operasyonları desteklemek için böyle bir ortamın sürdürülmesinin önemli olduğuna şüphe yoktur, bu nedenle bu konumların nasıl etkili bir şekilde temizleneceğine ve fabrika temizlik firmalarıyla çalışmanın avantajlarını anlamak önemlidir. 

Profesyonel Fabrika Zemin Temizlik Uygulamaları

Türkiye temizlik firmaları arasında sektörün lider isimlerinden birisi olan Piran Group, üstün temizlik ekipmanları ile beton zeminlerde ve diğer tüm zemin türlerinde profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır. 

fabrika zemin temizliği

Fabrika zemin temizleme işleminin verimli gerçekleştirilebilmesi için hazırlık aşaması atlanmamalıdır. Temizlenecek alanın, kutular, paletler, iş makineleri ve diğer makine teçhizatlarından tamamen arındırılması gerekmektedir. 

Hazırlık aşamasında atlanmaması gereken bir diğer konuda gevşek elektrik kabloları veya kimyasal dökülmeler gibi tehlikeli senaryoların ortadan kaldırılmasıdır. 

Derinlemesine Fabrika Zemin Temizliği

Toz veya kir seviyesine bağlı olarak, periyodik olarak zeminin manuel olarak süpürüleceği ve zemin yıkama işlemlerinin çalışanlar tarafından gerçekleştirileceği zamanlar vardır. Fakat Piran Group endüstriyel temizlik şirketi olarak derinlemesine uygulamalarla, zeminlerinizi ilk günkü gibi temiz hale getiriyoruz.

Fabrika temizlik şirketleri arasında öncü kuruluş olan Piran Group, zemin temizliği işlemini üstün performans gösteren ekipmanlarla gerçekleştirmektedir. Fabrika temizliği konusunda uzman personellere sahip olan firmamız, fabrika zemin yüzeyleriniz için piyasada bulamayacağınız ürünleri kullanmaktadır. Bu ürünler personelin sağlığını olumsuz etkilemez ve  aynı zamanda uluslararası standartlara uygundur. 

Fabrika Zemin Temizliğinde Doğru Ekipman Kullanmanın Önemi

Fabrika temizliklerine işin en önemli kısmı doğru ekipman kullanmaktır. Piran Group yapılan temizlik uygulamalarında farklı ortam tipleri için çok çeşitli yıkayıcı ve kurutucu ekipmanları bünyesinde barındırmaktadır. Geniş alanlardan endüstriyel alanlara, dar ve küçük alanlardan farklı zemin türlerine göre onlarca temizlik makinesinden uygun olanı seçilir. 

Fabrika zeminlerini etkili bir şekilde temizlemek, planlama ve içgörü gerektirir. 

Endüstriyel Tesislerde Zemin Temizliği

Endüstriyel zeminler çeşitli problemlere yol açabilir. Toz ve kir içindeki zeminlerden, petrol sızıntılarına ve hatta yüksek hacimli araç trafiğinden kaynaklanan lastik izlerine kadar sıralayacağımız onlarca olumsuz durumdan vardır. Bu tür durumlar, çalışanların sağlığı, verimliliği ve daha birçok yönden daha büyük sorunları meydana getirebilir.

Düzenli olarak temizlenmez ve bakım yapılmaz ise endüstriyel zemininizin kayma direnci tehlikeye girebilir. Bu, personelinizi ve ziyaretçilerinizi potansiyel olarak ciddi kayma yaralanmaları ve hatta bazı durumlarda ölüm riskiyle karşı karşıya bırakır. Toz birikmesi veya işlenmemiş petrol sızıntıları da ciddi yangın riskleri oluşturabilir.

Endüstriyel zemininiz ne olursa olsun, Piran Group, yaptığı temizlik uygulamalarıyla aradığınız kaliteyi sunabilecek bilgi, uzmanlık ve donanıma sahiptir. Toz ve kir tamamen temizlenirken inatçı lekeler ve izler yok edilecektir. Size uyan bir program üzerinde çalışabilir ve işinizin işleyişinde minimum düzeyde kesintiye neden olacak işleri planlamak için sizinle birlikte çalışabiliriz.

Teknolojik Uygulamalarla Zemin Temizliği

Piran Group bünyesinde çalışan ekip arkadaşlarımız, kullandığı ekipmanlarla alt tabakaya herhangi bir zarar vermeden en hassas yüzeyler üzerinde verimli bir temizlik işlemi için sizlere hizmet vermektedir. Çalışanlarımızın üzerinde tam kontrole sahip olduğu ekipmanları kullanarak sınırlı su kullanımıyla iç mekanlarda da çalışabiliyoruz, yani tekniklerimizi tam ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde uyarlayabiliyoruz.

Fabrika Zemin Temizleme Fiyatları

Binilebilir yıkayıcı ve kurutucular, kir sökücüler ve daha birçok temizlik ürün ve ekipmanıyla tam donanımlı olarak fabrika zemin temizliğinde sektörün lideri olan Piran Group; uygun fiyat politikaları benimsemektedir.

Fabrika zemin temizleme fiyatları konusunda net bir rakam vermenin doğru olmayacağını düşünüyoruz. Çünkü işlem yapılacak olan zeminin boyutu, mevcut zemin yapısı, ne kadar derinlemesine temizlik uygulamalarının yapılacağı, vb. birçok kriter zemin temizleme fiyatlarına etki edecektir. 

Müşteri hizmetlerimizle görüşerek fiyat konusunda net bilgi alabilirsiniz. Fakat çoğu durumda ön keşif uygulaması gerekmektedir. 

Fabrika Zemin Temizlemenin Faydaları

  • Uyum: Bir fabrikayı çalıştırırken, çalışma ortamını korumak, temiz ve düzenli hale getirmek önemlidir ve bunun başarıldığından emin olmak için uyulması gereken bazı düzenlemeler vardır. Düzenli temizlik işlemleri yaparak, kaymalara ve düşmelere neden olabilecek toz, kalıntı ve kir birikimini azaltabilir, böylece çalışanlarınız için temiz, düzenli ve güvenli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.
  • Verimlilik: Çalışanların işe başlamadan önce değerli zamanlarını çalışma ortamlarını temizlemekle geçirmeleri gerekiyorsa, zamanlarını verimli kullanmıyorlardır. Çalışanlarınıza zaten temiz ve düzenli bir çalışma ortamı sağlayarak, çalışanlarınızın verimliliğini artırabilirsiniz.

Her bir zemin yüzeyi türü için kullanılan süreç, ekipman ve ürünler farklılık gösterir.

En iyi sonuçları elde etmek için bilgi, deneyim ve uzman ekipmana sahip profesyonel bir temizlik firmasından yardım almanızı tavsiye ederiz. Bu konuda bizi tercih ederek hem zamandan, hem iş gücünden hem de nakitten kazanabilirsiniz. Sunduğumuz fiyatlar, sektörde piyasa fiyatlarının altındadır.

Piran Group fabrika zemin temizliği ve diğer fabrika birimlerinin temizliği ile ilgili kapsamlı hizmet sunmaktadır. Detaylar için iletişime geçebilirsiniz.