Bize Ulaşın

Fabrika temizliği, oldukça özen isteyen ve temizlenmesi büyük uzmanlık gerektiren bir durumdur. Gerçekleştirilecek bütün temizleme işlemlerinin uzman ekipler tarafından, doğru malzeme ve makinelerle yapılması gerekir. Birçok alanda faaliyet gösteren markamız, fabrika temizlik firmaları arasında da yüksek kalite farkıyla en iyi hizmeti vermektedir. Yapılacak tüm işlemlerde profesyonel çözüm önerileri sunarak, alanın en kaliteli şekilde temizlenmesini sağlayam Piran Group, 2002’den beri sektörün en önde gelen isimlerindendir.

Temizlik yapılacak fabrikalarda, öncesinde detaylı bilgilendirme yaparak müşterinin onayını alan firmamız, deneyimli ekibi ile çalışmalarına başlamaktadır. Temizlik öncesi ve sonrası onay alması, müşteri odaklı hizmetini en kaliteli şekilde sunmaya özen gösterdiğini kanıtlar niteliktedir. Fabrika temizliği işlemlerinde, söz konusu olan alanda istenilen kalite ve hijyende sonuçlara imza atmaktadır. Yüksek tavana sahip fabrikalarda oluşan örümcek ağ temizliğini en iyi şekilde yaparak, görsel ve hijyen açısından etkili başarılara ulaşmaktadır. Arzu ettiğiniz temizliğin kısa sürede gerçekleştirilmesi için Piran Group en büyük destekçiniz olacak uzmanlığa sahiptir. Fabrika temizlik firmaları dendiğinde akla ilk gelen markamız, her alanda gösterdiği faaliyet ile etkili çözümleri bünyesinde barındırıyor. Fabrikanızın iç ve dış alanında temizleme işlemini gerçekleştirerek, steril ortamlar yaratma konusunda oldukça iddialı bir konuma sahip. Bunların yanı sıra fabrika makine temizliğini en hijyenik şekilde gerçekleştirme özelliğini de, faaliyetleri arasına ekliyor.

Piran Temizlik Şirketi, fabrikalarınızda yer alan çeşitli makineleri dönemsel ya da düzenli olarak temizleyerek ,hijyen  konusunda en büyük destekçiniz olmakta. Sadece makine temizliğiyle sınırlı kalmayıp, arızalanan ya da zamanla aşınan parçaları tespit ederek, bu parçaların değişim hizmetini de sizlere sunuyor. Uzman kadrosu, etkili malzemeleri ve gerekli araç gereçleriyle temizlil işlemini gerçekleştiren firmamız, her alanda faaliyet göstermekle birlikte, avantajlı fiyatlarını da beraberinde getiriyor.