Bize Ulaşın

Yaşadığınız alanın temizliği, herşeyden önce gelmelidir. Sağlık açısından hijyenik bir ortamda yaşamak herkesin tercih ettiği bir olgudur. Özellikle ev temizliği konusunda büyük titizlik ve özen göstermek gerekir.  Dışardan geldiğinizde evinize birçok bakteri taşıma olasılığınız oldukça yüksek bir ihtimaldir. İşte tam bu noktada ev temizliği malzemelerinin kalitesi büyük oranda önem arz eden bir durumdur.

Temizlik yaparken, kullandığınız malzemelerin yüksek kalitede ve etkili yapıda olması gerekir. Piran Group, hijyen grubu adı altında sunduğu temizlik malzemeleriyle en iyi hizmeti vermektedir. Bu grubun içerisinde yer alan Tex çamaşır suyu, evinizdeki bakterileri ve küçük ,zararlı organizmaları yok etmede etkili bir üründür. Mutfakta ve yüzey temizleme gibi alanlarda kullanılan çamaşır suyunun bir damlası bile oldukça başarılı temizleme gücüne sahiptir. Hijyen grubunda yer alan bir diğer temizlik malzemesi  niteliğindeki bulaşık jeli, mutfakta kullanılan en güçlü leke çıkaran ürünlerden biridir. Bulaşıklarınızdaki en küçük lekeleri dahi etkili bir şekilde yok ederek, temizlik odağında en çok tercih edilen malzemelerin başında gelmektedir. Yemek yaptığınızda, yağ kullanımınızdan doğan lekeleri en hijyenik şekilde ortadan kaldırma özelliğine sahip yağ çözücüler, ev temizliği malzemeleri arasında en çok kullanılan ürünlerden biridir.

Temizlik yaparken, kendi sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekir. Çamaşır sularının yoğun kokularından korunmak ve derinizde oluşabilecek tahrişlere engel olmak için markamızda yer alan eldiven ve maskeleri tercih edebilirsiniz.  Temizlik esnasında kullanılan , faraş ve fırça ihtiyaçlarınızı firmamızdan karşılayabilirsiniz. Evinizde yer alan atıklarınız için, çeşitli çöp torbası seçeneğini de bünyesinde barındıran Piran Group, sizlerin sağlığını düşünerek hijyenik bir ortam sağlamayı hedeflemekte.  Ev temizliği malzemeleri arasında yer alan çöp kovaları ihtiyacınıza da yanıt veren firmamız, temizlik malzemelerindeki her detayı düşünüyor. Çeşitli kağıt ve sabun aparatlarını da geniş ürün yelpazesine alan markamız, temizlik dendiğinde, kaliteli ürün ve hizmeti ile rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.