Bize Ulaşın

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona virüsü, büyük bir hızla yayılmaya devam ediyor. Birçok ülkede vaka sayısı artarken, ülkemizde de bu oran artış göstermektedir. Durum böyle olunca insanlar dezenfektan ve temizlik malzemeleri almak için marketlere, eczanelere ve online satış yapan firmalara yönelmektedir. Özellikle dezenfektan kullanım oranının artmasıyla birlikte, el dezenfektanı satan firmalar da yüksek düzeyde talep almaktadır. Piran Group olarak dilediğiniz boy ve gramajda dezenfektan satışı gerçekleştirmekteyiz.

Mini Boy Dezenfektanlar

Tüm dünya Corona virüs salgını ile yankılanırken el dezenfektanı kullanmak işe yarıyor mu diye düşünenleriniz vardır elbette. Bu noktada dezenfektan kullanımının önemli ölçüde yer edindiğini belirmek isteriz. Ellerinizi su ve sabun ile yıkadıktan sonra dezenfektan yardımı ile steril bir hale getirmeniz gerekmektedir. Bu sayede elinizdeki mikroplardan ve bakterilerden arınabilir, güvenle yaşamınıza devam edebilirsiniz. Çanta boy dezenfektanları sürekli yanınızda bulundurmanız en doğru eylem olacaktır. Böylelikle elleriniz sürekli temiz kalacak, bünyesinde barındırdığı alkol sayesinde mikroplardan arınacaktır. El dezenfektanı satan firmalardan mini boy dezenfektanları temin edebilirsiniz. 

Ev ve Ofislerde Dezenfektan Kullanımı

Dışarı çıktığımızda birçok alanda temas halinde bulunduğumuz yer mevcuttur. Bu noktaların ne denli temiz olduğunu hiçbirimiz bilemeyiz. Bu yüzden el dezenfektanı satan firmalar arasında Piran Group olarak, ev ve ofislerinizde kullanabileceğiniz dezenfektanların satışını gerçekleştirmekteyiz. Özellikle Corona virüs salgınından korunmak için, ellerimizi bol su ve sabun ile yıkayıp kuruladıktan sonra, el dezenfektanlarıyla daha steril bir hale getirmemiz gerekmektedir. 

El Dezenfektanlarında Uygun Fiyat Avantajı

Piran Group olarak, el dezenfektanı satışımız ile sağlığınızı büyük ölçüde önemsemekteyiz. Corona virüsü salgını tüm dünyayı etkisi altına almışken, herkes dezenfektan alımına yönelmektedir. Bu noktada uygun fiyat stratejisi ile ilerleyerek ihtiyaçlarınıza makul rakamlar odağında profesyonel çözümler sunmaktayız. Ürün çeşitliliğinde her boy seçeneğini bünyemizde barındırırken, birçok avantajı da beraberinde getirmekteyiz. "Temizlik" kavramının zorunluluk olması gerekliliği bilinci ile dezenfektan kullanımına önem vermeniz gerekmektedir. Sayfamızdan sadece bir tık ile geniş ürün yelpazemize ulaşabilirsiniz.