Bize Ulaşın

Birçok binalarda, alışveriş merkezlerinde ve fabrikalarda dış cephe cam temizliği işlemi yapılmaktadır. Temizlik yapılacak alanlarda güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Aynı zamanda temizleme işleminin büyük titizlik ve yüksek hızda yapılması oldukça önemli bir durumdur. Her alanda faaliyet gösteren Piran Group, dış cephe cam temizliğinde de fazlasıyla iddialı bir konuma sahiptir. Bunun sebebi ise, uzman ekibi ve kaliteli temizlik malzemelerini bünyesinde barındırmasından kaynaklanmaktadır.

2002 yılından itibaren hizmet veren firmamız, gelişen teknoloji kapsamında ihtiyaç duyulan bütün alanların temizlik işlemini gerçekleştirmektedir. Kaliteli temizlik araçları ve itinalı çalışmalarıyla rakiplerinin arasından sıyrılarak bir adım öne geçmeyi başarmıştır. Dış cephe cam temizliği konusunda her türlü güvenlik önlemini alarak, işlemlerinin çoğunu büyük bir itinayla gerçekleştirmektedir. Okul, fabrika, hastane ve bunun gibi birçok alanın dış cephelerinde yer alan camlara uyguladığı temizleme işlemiyle fark yaratmaya devam ediyor.  Uzman ekibi ve profesyonel çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren firmamız, söz konusu temizlik olduğunda destekleriyle ihtiyaçlarınıza karşılık buluyor.

Hijyen, hayatımızın en önem arz eden konularından biridir. Sadece iç mekanlarda değil, dış mekanlarda da hizmet veren markamız, işlem öncesi ve sonrası onay alarak, müşteri odaklı çalıştığının garantisini vermektedir. En büyük hedefi ise, temizlik yapacağı alanın istenilen kalite ve hijyen doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sizlere en güvenli ve en doğru hizmeti veren markamız, temizlik işlemlerinde her detayı göz önünde bulundurarak çalışmaktadır. Uygun fiyat avanatjını da beraberinde sunan Piran Group, dış cephe cam temizliği uygulanması gereken her alanda  çeşitli başarılara imza atmaktadır. Hijyen konusunda en büyük destekçiniz Piran Temizlik şirketi, güvenli ve yüksek standartlarındaki hizmet kalitesi ile mekanlarınızla buluşmayı bekliyor.