Bize Ulaşın

Hijyenik ve sağlıklı bir ortamda bulunmak için endüstriyel temizlik malzemeleri oldukça önemlidir. Sanayi sektöründeki diğer gelişmelere karşın temizlik malzemelerinin bunlara paralel olarak ilerlemesi temizlik malzemesi üretimini ve talebini artırmaktadır. Hayatımızın her alanında temizliğin, hijyenik ve görsellik bakımından büyük bir paya sahip olduğu bilinmektedir. 

Çorlu temizlik malzemeleri; deterjanlar ve yüzey temizleyicileri, çamaşır suları, el köpüğü ve kireç sökücüleri dışında pek çok endüstriyel temizlik malzemesi ile hizmet vermektedir. Kullanım amacına uygun şekilde üretilen temizlik malzemeleri insan sağlığını ve ekonomisini göz önünde bulundurup etkili çözümler sunsun diye kalite ile çalışmaktadır. 

çorlu temizlik malzemeleri

Aynı zamanda temizlikte kullanılan faraşlar fırçalar temizlik bezleri maske konteynır çöp kovaları ve eldivenler de temizlik ürünleri arasında yerini alır. Temizlik malzemesi grubunda adından sıkça bahsettiren eldiven ve maskenin temizlik yapılırken kullanılması oldukça büyük önem taşır. Kullanılmadığı taktirde kimyasalların cilt ile etkileşime geçerek tahriş ettiği görülüyor ve maske kullanılmadığı zaman kimyasalların kokusunun soludukça hissedildiği ve bunun da hiç sağlıklı olmadığı bilinmektedir. Bunun için temizlik esnasında maske ve eldiven kullanımı oldukça önemlidir.

Yüksek kaliteli Çorlu temizlik malzemeleri yılların getirdiği deneyim ve tecrübe ile müşterilerinin ilgi odağı olup hemen hemen her alanda hizmet vermeye çalışıyorlar. Temizlik malzemesi satımınım haricinde düzen aşaması ve temizlik alanında yaptıkları işlerde de daima kaliteli malzeme kullanarak amacınıza uygun şekilde ve kusursuz hizmet vermektedirler. Hijyenik ortamda yaşamak ve çalışmak için firmamızın verdiği temizlik malzemesi fırsatından yararlanmak ve temizlik adına daima olumlu şeyler yaşamak istiyorsanız yönümüzü Çorlu temizlik malzemeleri tarafına çevirmeliyiz. 

Endüstriyel temizlik malzemesi satan firmalar   hem malzeme tedarikini sağlamakta hem de hizmetini yüzde yüz kalite ile bizlere sunmaktadır. Bizim sağlığımız ve yaşam alanlarımızın hijyenini göz önünde bulundurarak buna göre çalışmalarını sürdürmektedirler. 

Toptan Malzeme Tedariki

Temizlik ürünleri arasında endüstriyel temizlik malzemeleri toptancılığından, şirketlerin yoğun olarak ihtiyaç duymasından, bireysel olarak ihtiyaç duyulan yerlerde okul, ev temizlik ürünleri hastane, restoranlar kafeler resmî kurumlar ve daha birçok yer toptan malzeme tedarikine ihtiyaç duyulur. 

Dezenfeksiyon Hizmetleri 

Kullanım amacına göre farklılık gösteren kimyasal ürünler deterjan ve temizlik ürünleri ile banyo temizliğinde mutfak temizliği kullanımında tercih edilen bu malzemeler hijyen açısından olmazsa olmazlardandır. Deneyimli ve tecrübeli kadrolar ile dezenfeksiyon makinaları aracılığında dezenfekte yaparak, eksiksiz işlemler ile alandaki temizlik ve hijyen korunmuş olur ve bulaşabilecek mikroplara organizmalara karşı bizleri korur. 

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaatlar bittikten sonra temizlenmesi gereken alanlar satanlar tarafından temizlik malzemeleri ile yüksek kalitede uygun fiyata temizlenerek müşterilerimize en uygun hizmeti vermektedir. İnşaat sonrası alan ve yüzeyleri temizlemek için bu alanlara en uygun temizlik malzemeleri ve püf noktaları uygulanarak temizlenmesi sağlanır. 

Kaliteli Ürün ve Hızlı Çözüm Ortağı

Müşterilerimize temizlik malzemelerini sunarken en iyisi en kalitelisi ve buna paralel olarak ekonomik durumuyla uluslararası kabul görmüş ürünleri layık görüp güvenirliği kalitesi ve hizmetleriyle Çorlu temizlik malzemeleri firmamız en uygun hizmeti sunmaktadır.

Hizmet anlayışı ve temizlik malzemeleri ve ürünleri konusunda faaliyet gösteren firmamız çevreye saygılı yüksek kalite ve girişimciliği hedef alarak uygun fiyatta faaliyet göstermektedir. Firmamız ürünleri konusunda müşterilerini bilgilendirip ihtiyaçlarını belirleme konusunda bizlere yardımcı olurlar.

Temizlik Malzemeleri

Temizlik malzemeleri, temizlik yaparken dikkat edilip çok hassas davranılması gereken kimyasallardır. Günümüzdeki üretilen temizlik malzemeleri temizliğe ayırılacak vakitleri daha kısa ve özverili kullanılması için üstün kalite de ve   en zor kirleri çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. 

Ovmaya gerek kalmadan, yorulmadan ve çoğunda da kurulamadan yapacağınız temizlikler için ideal temizlik malzemelerdir.  Kalite önemlidir ve temizlik ürünlerini seçerken ürünlerin kalitesine hijyenik ve sağlıklı olup olmamasına dikkat edilmesi gerekir. Alacağımız ürünleri önceden araştırmalıyız ve ne nasıl kullanılır bilmeliyiz.  

Çamaşır yıkama konusunda her birimiz çok titiz olup giydiğimiz ya da kullandığımız eşyaların daima temiz olmasını isteriz. Çamaşır yıkarken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. Hangi renkteki çamaşırlara hangi temizlik malzemesini kullanacağımız büyük önem taşır.

Çamaşırlarımızı yıkarken çamaşır suyu kullanmamızda bu sebeptendir. Çamaşır suları hijyenik olup temizlik ve ağartma özelliği ile de insanlar tarafından tercih edilir. İçinde bulundurduğu sodyum hipoklorit ile bu özellikleri sağlayan temizlik malzemesi ürünleri arasında bulunur. 

Mutfak Temizliği ve Banyo Temizliği Arasında Farklar

Evimizin bir bölümü olan mutfakta genel temizlik yapmak büyük önem taşır. Çünkü mutfakta bulunan çeşitli yiyecek ve içecekler mantar küf bakteri ve virüslerin oluşmasına büyük ölçüde katkı sağlar. Banyo temizliğinde ise hastalık risklerinin azaltılmasında lavabo ayna banyo küveti musluklar kapı kolları ve bunlar gibi insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek ve insanların sürekli etkileşime geçeceği yerlerin hijyensiz olması durumları özel olarak üretilen temizlik malzemeleri ve kimyasallar ile kolaylaşmaktadır. 

Temizlikte Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnsan hayatında yapılan temizlik ve kullanılan temizlik malzemeleri hijyen ve sağlık açısından oldukça önemlidir. Yapılan temizliklerde kullanılan malzemeler kullanım şekline göre ciddi ve kalıcı riskler oluşturabilir. Yapılan temizlikler de veya bulunulan ortamın temiz kalması için dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. 

Tuvalet ve banyolarda kullanılan birçok temizlik malzemeleri vardır. Ancak bunların büyük bir çoğunluğu kanserojen kimyasallardır. Temizlik malzemeleri alırken kaliteli ve sağlığımız açısından kullanıma uygun olanları tercih etmeliyiz. Merdiven altı ürünleri yerine bilinen markaların onaylanmış ürünlerini kullanmalıyız. Temizlik yapıldıktan sonra bu kimyasalların çok dikkatli şekilde durulanması gerekir. 

Özellikle mutfak tezgâhları oldukça riskli ve bakterilerim kolay üreyebileceği yerlerdir. Bunun olmamın için mutfak tezgahlarını sık sık sabunla silip sıcak suyla yıkamak gerekir. Ayrıca tezgahlar üzerinde bulunan bezleri ise yine sıklıkla yıkayıp sıcak su ile kaynatmamız gerekir. Mutfak tezgahlarında kullanılan bezler günlük hayatımızda kullandığımız havlular hastalık yapıcı mikropların oluşması için en uygun ortamlardır. 

Mikropların bez ve havlu üzerinde yaşayıp büyüdükleri bilinerek bu gibi ürünleri   tercih etmeyip kullanılıp atılan kâğıt havluları tercih etmeliyiz. Ayrıca mutfağımızı daha fazla mikroplardan korumak için açık ortamda ürünlerimizi ağzı kapalı bulundurup mutfak perdelerinin ayda bir yıkanarak mikropların oluşmaması için küçük önlemler alabiliriz. 

Mutfakta diğer kimyasalları kullanmak isteyemeyenler için temizlikte kullandığımız suların içine sirke ekleyebiliriz. Diğer kimyasallarda olduğu gibi sirke ile temizlenen ortamları da iyice durulamalıyız.

Etrafımızda bulunan mikrop virüs her türlü bakteriyi kendimizden ve yakınımızdaki insanlardan uzak tutmak için temizlik konusuna oldukça dikkat edip temizlikte kullandığımız malzemelerin en kaliteli ve anında çözüm sunanları tercih etmeliyiz. Kimyasalların insan cildine zarar verdiği bilinerek daima temizlikte elimizde eldiven bulundurmalıyız. 

Kimyasalları solumakta dokunmak kadar tehlikeli olduğu için maske kullanmalıyız. Temizlik insani hem ruhsal olarak rahatlayıp hem de dışarıdan görüldüğünde hijyen açısından temiz bulundurulan ortam insanların diğer insanlarla veya mekanlara etkileşimini çoğaltır.  

Endüstriyel temizlik ve günlük hayatımızda yaptığımız temizliklerin kalitesini belirleyen kimyasal ürünler ve temizlik malzemelerini kullanım kılavuzunu bilerek okuyarak uygulamaya geçirmelidir. Aksi taktirde kullanılan malzemelerin birbirine etkileşimi çok riskli olduğu durumları bilmeyip sağlığımızı tehlikeye atarız.